Anasayfa » Bayanlara Özel

Koç Burcu Özellikleri (21 Mart – 19 Nisan)

23 Nisan 2017
reklamlar

Koç Burcu Özellikleri (21 Mart – 19 Nisan)

Pozitif Yanları: Liderlik ve serüven ruhu. Girişkenlik. Adam yönlendirme. Hedef belirleme özelliği. Yüksek Enerji. Engelleri aşabilme yetişi. Sınırlamalardan nefret. Öncülük. Dürüstlük. Hazır yanıtlık. Canlılık.

Negatif Yanları: Egoizm. Kararları yıkmak. Kendini iddia etmek, ileri-ye çıkartmak. Alay eden, isyankar. Telaşlı. Saldırgan. Hiddetli. Ani çıkışlar yapan

Koç Burcu hanımı Genel Özellikleri

Koç burcu kadını hareketli, mevzuşkan ve girişimci yapısıyla dikkat çeker. Fazlaca da esprilidir. Alımlı, atletik yapılı ve narindir. Eleştirmeyi ve hoşlanmadığı şeyleri ne olursa olsun dile getirir. Toplum içinde cazibe ve farklılığıyla dikkat çeker.

Koç kadını iş hayatında oldukca hırslı ve idealisttir. Aklına koyduğunu kesinlikle gerçekleştirmek ister ve çizdiği yolda hiç şaşmadan ilerler. Vakit kullanmayı iyi bilir ve çalışkandır. Koç hanımı özellikle içten ve sempatik tavırlarıyla arkadaş çevresinde aranan eğlenceli bir dosttur. İçten içe biraz tedirgin ve huzursuzdur. Kendisini fazlasıyla eleştiri eder ve hep bir yarış içerisindeymiş şeklinde kendiyle çok uğraşır. Arkadaşlarına ve sevdiklerine çok önem verir ve fazlasıyla fedakardır.

Duygusal yapısı fazlaca duyarlı olduğu için negatif tenkitler onu fazlasıyla kırabilir. Evine ve ailesine çok düşkündür ve bu mevzuda da her konuda olduğu benzer biçimde mükemmeliyetçidir.

Sürekli hareketli olmayı seven Koç burcu kadını boş zamanlarında da toplumsal aktivitelerde bulunmak, spor yapmak ve dostlarıyla vakit geçirmekten çok keyif alır.
Koç Burcu Özellikleri (21 Mart – 19 Nisan) yazısına ait etiketler :


Yorum Yaz!Uyarı
Lütfen kuralları okumadan yorum yapmayınız.. uyarı

Lütfen aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak yorum gönderin...

Bu etiketleri kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>