Anasayfa » Bayanlara Özel

Boğa Burcu Özellikleri (20 Nisan – 20 Mayıs)

23 Nisan 2017
reklamlar

Boğa Burcu Özellikleri (20 Nisan – 20 Mayıs)

Boğa burcu kadın sessiz, sakin ve mağrur duruşuyla dikkat çekmektedir. Gerçekçi ve oturaklı tavrı vardır. Girmiş olduğu herhangi bir ortam da hal ve hareketleriyle dikkati çekmeyi başarırlar. Tutkulu ve düşlediği bir şeye ulaşmak için elinden gelen herşeyi yaparlar.

Boğa burcu kadını duygusal her açıdan duyarlı ve kırılgan yapıya sahiptirler. Birine değer verdiği zaman onun için devamlı elinden geleni yapar. Sadakatsizlikten kesinlike haz almazlar. Dışarıdan soğuk görünmekle beraber, çokta yumuşak kalplidirler. Çalışkandır ve bir işe başladığı vakit sonuna kadar o işin arkasında durur amacına ulaşana kadar peşini bırakmaz.

Boğa burcu hanımı maddi rahatlığa fazlasıyla önem verir. Fakat giriştiği işlerde kendini çok fazla riske atmayı sevmez. Merhametlidir ve yardımseverdir. Gönül ilişkilerinde onun için sevgi ve saygı çok önemlidir. Tekeşlidir ve sadık bir eş olur. Boş zamanlarında yemek yapmayı, müzik dinlemeyi ve el sanatlarıyla uğraşmayı sever.

Boğa burcu hanımı evine düşkündür. Huzursuzluktan hoşlanmaz. Armağan almaktan fazlasıyla hoşlanırlar.
Boğa Burcu Özellikleri (20 Nisan – 20 Mayıs) yazısına ait etiketler : , , , , ,


Yorum Yaz!Uyarı
Lütfen kuralları okumadan yorum yapmayınız.. uyarı

Lütfen aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak yorum gönderin...

Bu etiketleri kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>