Anasayfa » Bayanlara Özel

İkizler Burcu Özellikleri (21 Mayıs – 20 Haziran)

25 Nisan 2017
reklamlar

İkizler Burcu Özellikleri (21 Mayıs – 20 Haziran) İkizler burcunun özellikleri hakkında sizlere biraz bilgi vermek istiyoruz. Burc yükselen nedir burcumu nasıl netten takip edebilirim sorularının cevapları buyrun..

Gökyüzünün sizlere yep yeni bir mesajı var. ‘’ Kararlılık odaklı’’ Özellikle iş hayatınızda başlamış olduğunuz işi kesinlikle yarım yamalak bırakmayıp sonuna kadar işi tamamlayana kadar hareket etmelisiniz. Siz yeter ki isteyin ve gelen her fırsatı dikkatli bir şekilde inceleyin yeteneklerinizi yakından görebilmeniz için çok şanslı bir döneme girmiş bulunmaktasınız.

Yakın çevrenizde yaşanacak her türlü tartışmadan kesinlikle hem sağlığınız açısından hem maddi açıdan uzak durmaya özen gösteriniz. Özel yaşamınızda ise birden fazla duyguyu yaşayabileceğiniz bir dönem aynı anda yoğun duyguların karmaşası sizleri fazlası ile yorabilir. Öncelikle kendiniz ile baş başa kalıp kendinize duygularınızı sorgulayın.
İkizler Burcu Özellikleri (21 Mayıs – 20 Haziran) yazısına ait etiketler : , , ,


Yorum Yaz!Uyarı
Lütfen kuralları okumadan yorum yapmayınız.. uyarı

Lütfen aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak yorum gönderin...

Bu etiketleri kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>