Anasayfa » Bayanlara Özel

2017 Bayan Etek Modelleri

18 Haziran 2017
reklamlar

2017 yılında bir çok giyim eşyasından eskilere dönüş yine yaşandı. Özellikle belli bir tarihe dönüşten ziyade farklı gruplarda farklı tarihlere ait ürünler günümüzün kumaşları ve desenleriyle daha modern hale getirilerek satışa sunuluyor. Pek,i etek modellerini ve renklerini seçerken 2017 yılında nelere dikkat etmeliyiz.

Öncelikle dikkat edilmesi gerek nokta elbette ki vücudumuza göre giyinmememizdir. Sadece güzel ve ya moda olduğu için kıyafetleri almamalı bunun yanı sıra kendimize yakışan ve dolabımızdaki diğer kıyafetlere uygun olan ürünleri satın almalıyız. Bunun yanı sıra satın aldığımız ve alacağımız ürünlerin yaşam tarzımıza uygun olması da oldukça önemlidir. Memur bir bayanın sürekli olarak klasik dışında alışveriş yapması ve işi için uygun olmayabilirken hem de giyecek pek fazla zamanı olmayabilir. Öte yandan daha hareketli ve klasik giyinmesini gerektirmeyen bir bayanında dar, rahatsız ve uygun olmayan kıyafetler sebebiyle işine engel olabilir ve iş şartlarına da pek uygun olmayabilir.

Unutmayın ki sadece güzel parçaları, uygun parçaları bir arada kullanmak değil aynı zamanda uygun ortamda uygun eşyaları kullanmak da şıklık için şarttır.

Bazı bayanlar için etek vazgeçilmezdir. Dolaplarından pantolondan çok etekleri olan bayanlar için etekleri kullanmak oldukça kolaydır. 2017 yılında ise etek sever bayanlar için modelleri oldukça eğlenceli ve şık. Eteklerde yeni çıkan modeller daha çok 70 lerin modellerini andıran eteklerdir. Belden pililer ile genişlen ve dize kadar dizden biraz aşağıya kadar inen a formundaki etekler desenleriyle de oldukça tercih edilesi durumda. Bunun yanı sıra aynı zamanda kalem eteklerin de modası devam etmekle beraber boyları biraz daha uzamakta. Bileklere kadar uzun olan etekler modasını biraz daha kaybediyor ve kat kat görünümdeki etekler biraz daha ön plana çıkıyor.
2017 Bayan Etek Modelleri yazısına ait etiketler :


Yorum Yaz!Uyarı
Lütfen kuralları okumadan yorum yapmayınız.. uyarı

Lütfen aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak yorum gönderin...

Bu etiketleri kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>