Anasayfa » Bayanlara Özel

2017 Bayanlar İçin Mayo Modelleri

18 Haziran 2017
reklamlar

2017 de tercih edilen mayo modelleri genel olarak 2016 dakine benzer özellikler göstermektedir. Hem mayolar hem manyokiniler hem de bikiniler aynı miktarda tercih edilmektedir. Bunun yanı sıra fırfırlı modeller kıyafetlerde görüldüğü gibi bikiniler de de dikkat çekmektedir. Özellikle düşük omuz şeklinde yapılmış mayo veya bikini üstlerine güzel bir hava katmış olan bu modelle sahilde bir Jean ile kıyafet haline gelebilmektedir.

Çok taşlı veya işlemeli modeller biraz daha havasını kaybederek daha çok çıkartmaların kullanıldığı modeller göze çarpmaktadır. İki parça olarak tercih edilen mayolarda alt ve üst kısmın ikisinin de takım olmasından veya benzer nitelikler taşımasından ziyade ters köşe iki farklı ürünün beraber kullanılması tercih edilmiştir. Örneğin yüksek belli mayo altının üzerine daha az kapalı alan sağlayan modeller kullanılmış ve üst kısımda daha çok alan kaptan mayo üstlerinin altına daha küçük mayo altları tercih edilmiş. Bu size hem sorunlu olabilecek yerlerinizi geri plana atmanızı sağlıyor hem de güzel olan yerlerinizi ön plana çıkarmanızı sağlıyor. Tabiki mayo tercihi yaparken öncekilkle modaya değil vücudumuza bakmamış gerekmektedir. Problemli bölgeleri olabildiğinde geri plana atmakta fayda var. Bu sayede kendinizi daha rahat ve kendinize güvenli hissedeceksiniz.

Eğer bel kısmınız da problem varsa o zaman yüksek belli bir mayo altı tercih edebilirsiniz veya kalça probleminiz varsa boxer şeklinde bir mayo altı tercih edebilirsiniz. Aynı zamanda bu parçaları tek renk ve modelsiz tercih etmelisiniz. Bunun yanı sıra üst kısmınıza daha desenli, destekli veya straplez göğüs yapınıza göre uygun renkli, desenli be istediğiniz tarzda bir mayo üstü tercih edebilirsiniz. önemli olanının moda değil sizi daha rahat hissettireni yapmak olduğunu untumayın.
2017 Bayanlar İçin Mayo Modelleri yazısına ait etiketler :


Yorum Yaz!Uyarı
Lütfen kuralları okumadan yorum yapmayınız.. uyarı

Lütfen aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak yorum gönderin...

Bu etiketleri kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>