Anasayfa » Bayanlara Özel

Nişan İçin Rahat Giyilebilecek Abiye Modelleri

18 Haziran 2017
reklamlar

Nişan için tercih edilebilen modeller muhakkak gösterişli ve gelin olacak kişinin siz olduğunuz belli olmalıdır. Bunun için seçeceğiniz abiyeler muhakkak hem nişana hem de vücudunuza uygun olmalıdır.

Modelleri seçerken isterseniz daha Osmanlı tarzından barok desenlerin hakim olduğu şatafatlı abiyeler seçebileceğiniz gibi nişanın konseptine uygun olarak daha sade modeller de tercih edebilirsiniz. Abiyeyi sadece kendi başına düşünmek değiş ayakkabınız ve saçınızla da bir arada düşünmelisiniz. Yapacağınız saç modeli elegan bir saç modeli olmalı ve çok abartılı olmamalıdır. Dikkat çekmek istiyorsunuz, evet. Fakat bugün aynı zamanda güzel görünmeniz de çok önemlidir.

Bunun yanı sıra çok simli modeller de kullanılmamalı daha çok kibar elbiseler olmalı. Renk olarak daha soft ve yumuşak tonları tercih edebilirsiniz. renk seçimi yaparken ten renginize uygun olmasına önem göstermelisiniz. Sizi daha canlı gösterebilecek olan, daha genç ve fresh gösterebilecek olan modelleri seçmelisiniz.

Straplez modeller tercih edebileceğiniz gibi aynı zamanda düşük kollu modeller de tercih edebilirsiniz. İnce ve hafif kumaşlar daha sıradan görüne ihtimali taşıdığı için, tok ve kalın kumaşlar ile daha gösterişli bir abiye tercih edebilirsiniz.

Nişanınızda giyebileceğiniz bir nişan elbisesini sadece mağazalarda aramayın. Bunun için uzun süreler öncesinden internetten de model aramaya başlayın. Aradığınız modeldeki elbiseni internetten bulduysanız eğer sipariş edin. daha sonra tadilat yapacak veya beğenmediğinizde beden değiştirecek kadar veya iade edip yenisini arayacak kadar vaktinizin olduğundan emin olun.

Hayallerinizdeki elbisenin yine sadece görselini internetten gördüyseniz o zaman iyi bir terzi arayışına başlayabilirsiniz. Terzilerin daha önce diktiği elbiselere göz alma şansınız varsa onları kontrol edin. Dikilen elbiselerin dikişlerinin iyi olmasına muhakkak dikkat edin. Daha sonra terzi ile elbiseyi dikip dikemeyeceği konusunda fikir alışverişlerinde bulunun.
Nişan İçin Rahat Giyilebilecek Abiye Modelleri yazısına ait etiketler :


Yorum Yaz!Uyarı
Lütfen kuralları okumadan yorum yapmayınız.. uyarı

Lütfen aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak yorum gönderin...

Bu etiketleri kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>