Anasayfa » Bayanlara Özel

Doğru Makyajı Yapma Teknikleri Nelerdir?

19 Mart 2012
reklamlar

Doğru Makyajı Yapma Teknikleri Nelerdir? Bayanlarda Doğru makyaj nasıl yapılır? Bir çok kadın ne yazık ki doğru makyajı tam olarak yapamıyor. Haliyle kendilerini güzelleştireyim derken daha da kötü bir hal alabiliyor..

Doğru makyaj nasıl yapılır bayanlar sizler için bu konuyu detaylıca açıklamış bulunmaktayız. Konumuzun devamında makyaj yapma tekniklerini ve püf noktalarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Öncelikle fön sürme ile başlamanız sizin yararınıza olacaktır. Fazla sürümü halinde fırça ile etrafını temizleyebilirsiniz. Ya da fazlalıkları alabilirsiniz.

Yuvarlak bir yüze sahip olmak istiyorsanız şakaklarınızdan aşağıya doğru yavaşça fırçayı sürün. Temizlemek için kuru mendil kullanabilirsiniz.

Far kullanımı sırasında eğer gözleriniz küçükse açık renk kullanarak gözlerinizi iri daha iri göstermek sizlerin elinde. Eğer gözleriniz iri yapıda ise bu durumda koyu renkleri tercih etmeniz de büyük fayda var.

Dudaklarınız ufaksa açık renkler tercih edilmelidir. Eğer büyükse koyu renklere yönelmek daha sağlıklı olur.
Doğru Makyajı Yapma Teknikleri Nelerdir? yazısına ait etiketler :


Yorum Yaz!Uyarı
Lütfen kuralları okumadan yorum yapmayınız.. uyarı

Lütfen aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak yorum gönderin...

Bu etiketleri kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>