Anasayfa » Bilgi Kütüphanesi

Hentbol Sistem Oynama

30 Temmuz 2017
reklamlar

Hentbol’ da yine diğer spor bahislerinde uygulanan yöntemler geçerlidir. Yöntem aynı futboldaki gibidir. Hentbol sistem oynama seçeneklerimiz 1, X, 2 olmak üzere üç seçenek mevcuttur. Ev sahibi kazanır diyorsanız 1, beraberlik için X deplasman 2 işaretlemelisiniz. Kupon kombininiz yaptıktan sonra altta bulunan sistem yazan kısmında istediğiniz türü seçerek oynayabilirsiniz.

Hentbol Sistem 1

Sistem 1 denilen şey aslında farklı bir yöntemle kombine edilir. Sistem 1’in farklı kategorilerde seçenekleri vardır. Bu seçenekleri daha da çoğaltabiliriz. Sistem 1 için öncelikle banko seçimi yapılır. Daha sonra alt tarafına da belirlenen miktarda maç yazılır. Sistem 1 i işaretlediğiniz de alttan kaç maç tutarsa o kadar kazanmış olacaksınız.

Hentbol Sistem 2 3

Bu sistem ise genel olarak hentbol sistem oynama kategorisinde en çok tercih edilen sistemdir. Tüm hepsi içinde en sevileni denilebilir. Seçilen maç sayısı ile değerlendirilen tüm olasılıkların yanında para miktarı buna bağlı olarak değiştirilebilir. Burada dikkat edilmesi gereken konu hangi yarının seçileceğidir. İlk yarı ya da ikinci yarı. Hangisini seçmek istiyorsanız o doğrultuda kombinasyonu oluşturmalısınız. Yani 3 maç yazılır ve en az 2 tanesi tutması gerekmektedir.

Hentbol Sistem 3 4 5

Herkes tarafından en dikkat çeken sistem türü olma özelliğindedir. Bu tür bir sistemde 5 tane oyundan 3 tanesinin bilinmesi gerekir. En az üç oyun bilinmeli dört ya da beş oyun tahmin edildiğinde oluşan kombinasyonlar tahmine göre değişmektedir.

Hentbol Sistem 4 5 6

Bu sistem ise en az 4 maçın tutması gerektiği bir sistem türüdür. En az 4 oyun tahmin edilmeli 5 ya da 6 oyun tahmin edildiğinde kombinasyon sayıları değişmektedir. Bu tür sisteme altının 4’lü kombinasyonu da denilmektedir.
Hentbol Sistem Oynama yazısına ait etiketler :


Yorum Yaz!Uyarı
Lütfen kuralları okumadan yorum yapmayınız.. uyarı

Lütfen aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak yorum gönderin...

Bu etiketleri kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>