Anasayfa » Bilgi Kütüphanesi

Küçük Banyoları Büyük Göstermek İçin

1 Ağustos 2017
reklamlar

Küçük banyolar oldukça can sıkarlar, çoğu zaman duş alma hevesi dahi bırakmazlar. Ancak küçük banyonuzu birkaç dokunuşla büyük göstererek bu dertten kurtulmak mümkündür.

Banyonuzda Açık Renkler Kullanın

Banyonuzun küçüklüğünden şikâyetçi iseniz ilk önce değiştirmeniz gereken şey banyonuzun rengi olmalıdır. Banyo duvarlarınızı açık renge boyayın veya duvar kâğıdı kullanıyorsanız bunlar açık renk duvar kâğıtları olmalıdır. Banyonuzun zemininde de açık renkleri tercih edin.

Aynalar Kullanarak Alanı Yansıtın

Banyonuzda büyük aynalar kullanarak, mevcut alanı yansıtabilir ve daha büyük bir banyo görüntüsü elde edebilirsiniz. Tek bir büyük ayna daha iyi olacaktır ancak banyonuz buna müsaade vermiyorsa parça parça birkaç ayna da kullanabilirsiniz.

Aynı Aksesuardan Çok Bulundurmayın

Etrafta minik minik havlular bulundurmayın, tek havlu bulundurun. Diğer havlularınızı dolabınızda veya başka bir yerde tutun. Ufak tefek tablolar yerine, tek ve büyük bir tablo bulundurun. Mümkün olduğunca açık renklerin kullanıldığı bir tabloyu tercih edin.

Banyonuzun Tavanını Daha Yüksek Gösterin

Banyo duvarının tavanla birleştiği yere şerit desenli kâğıt kaplatın. Bu dokunuşunuz, banyo tavanınızın daha yüksek görünmesini sağlar.

Duş Kabininizin Camları Buğulu Veya Buzlu Olmasın

Duş kabininizin camları eğer buğulu veya buzlu cam ise onları düz cam ile değiştirmelisiniz. Bu değişimi maddi olarak karşılayamıyorsanız onun yerine pastel tonlarda bir perde kullanabilirsiniz. Aynı durum banyo kapınız, dolap kapaklarınız için de geçerli, küçük bir banyonuz varsa buğulu ve buzlu camlardan uzak durmanız gerekiyor.

Gereksiz Her Şeyden Kurtulun

Banyonuzda gereksiz olan ve pek kullanılmayan aksesuarları ortadan kaldırın. Banyonuzu mümkün olduğunca temiz tutmaya çalışın. Dolap içlerinin dağınık olmamasına dikkat edin. Emin olun ki bu şekilde banyonuz daha büyük görünecek ve banyonuzu çok daha fazla seveceksiniz.
Küçük Banyoları Büyük Göstermek İçin yazısına ait etiketler :


Yorum Yaz!Uyarı
Lütfen kuralları okumadan yorum yapmayınız.. uyarı

Lütfen aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak yorum gönderin...

Bu etiketleri kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>