Anasayfa » Bilgi Kütüphanesi

Vodafone Bayileri Kaçta Açılıyor 2017 2018 Açılış Saati

5 Ağustos 2017
reklamlar

Vodafone dünyada sabit arama, ADSL, mobil internet ve fiber internet konularında en iyi hizmeti vermeye çalışan en büyük iletişim şirketlerinden bir tanesidir. 22.6 milyon şubesiyle Türkiye’de 2. sırada yer alıyor. Türkiye de 3000’i aşkın personeli ve 1.200’ü aşkın perakende mağazası ile en iyi hizmeti vermeye devam ediyor. Bu yazımızda sizlere Vodafone Bayileri Kaçta Açılıyor 2017 2018 Açılış Saatikonusu hakkında en doğru bilgiyi vermeye çalışacağız. Vodafone Mesai Saatleri

Vodafone bir süredir müşterilerinin memnuniyetlerini güçlendirebilmek için mesai saatlerinde değişiklik yapıp sürelerini arttırmıştır. Açılış saatleri bölgeden bölgeye değişkenlik gösterebilir. Önceki zamanlarda genel çalışma süreleri saat akşam 20.00’a kadar olan Vodafone 2017 den itibaren kapanış saatlerini 22.00’a kadar uzatmıştır. Müşteri hizmetleri 7/24, teknik servis ekibi ise sabah 08.30’dan akşam 19.00’a kadar hizmet veriyor.

Vodafone Bayileri Kaçta Açılıyor?

Vodafoneçalışma saatleri sabah 10.00’dan akşam 22.00’a kadar cumartesi günleri de hizmet vermeye devam ediyor. Fakat cumartesi günü mesai bitişi saat 20.00 olarak belirlenmiştir. Şubeden şubeye mesai saatleri değişebilmektedir. Bazı yerlerde sabah 08.00’dan akşam 17.00’a kadar bile olabiliyor.

Resmi tatillerde, bayram tatillerinde bu gibi durumlarda bayiliklerin açılış ve kapanış saatleri değişiklik gösterebilir. Bu gibi zamanlarda bazı Vodafone şubeleri hizmet vermezken müşteri hizmetlerinden 7/24 hizmet alınabiliyor.

Eğer şube uzaksa ya da gidemeyecek kadar meşgulseniz 7/24 hizmet veren müşteri hizmetlerini arayarak işlerinizi uzaktan da halledebilirsiniz.

Ayrıca bayiliklerin açılış ve kapanış saatleri bölgeden bölgeye değişiklik gösterebileceği için size en yakında ki şubenin mesai saatleri konusunda internet sitesinden bilgi alınabilir. Çoğu Vodafone bayisi hafta sonu Pazar günleri hizmet vermiyorken AVM içinde bulunan bayileri hizmet vermeye devam etmektedirler.
Vodafone Bayileri Kaçta Açılıyor 2017 2018 Açılış Saati yazısına ait etiketler :


Yorum Yaz!Uyarı
Lütfen kuralları okumadan yorum yapmayınız.. uyarı

Lütfen aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak yorum gönderin...

Bu etiketleri kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>