Anasayfa » Bilgi Kütüphanesi

Maskülen Ev Dekorasyonu

8 Ağustos 2017
reklamlar

Genellikle yalnız yaşayan erkeklerin tercih ettikleri maskülen ev dekorasyon stili günümüzde de kadınlar tarafından oldukça tercih edilmektedir. Salon dekorasyonu için sade bir hava taşıyan maskülen ev dekorasyonu rahatlık ve modernlik bakımından tercih edilmektedir. Siyah renklerin ve gri renklerin ön planda olduğu bu dekorasyonda ahşap mobilyalar tamamlayıcı nitelik taşıyor. Evinizde modernlik, sadelik, göz yormayan, abartısız ama o kadar da şık bir dekorasyon edebilirsiniz. Maskülen ev dekorasyonuna sahip evlerde gereksiz ya da fazladan eşyaya rastlamak mümkün değildir.

Maskülen ev dekorasyonunda dikkat çeken renkler kullanılmamalıdır. Genelde ev dekorasyonuna uygun siyah, beyaz, gri, krem, kahve tonları renklerinden yararlanılması uygun olur. Maskülen ev dekorasyon tarzında duvarda tablolar evin havasını güzelleştirmektedir. Fakat tablo seçimi yaparken de abartısız ve erkeksi duvar tabloları tercih etmelisiniz. Maskülen ev dekorasyonunda mobilya seçimi de önemlidir. Düz çizgilerden oluşan, modern dizayn edilmiş mobilyalar tercih etmek gerekmektedir.

Maskülen Ev Dekorasyonu Fikirleri

  • Renkler oldukça koyu olmalıdır. Bu tarzın en kullanılan rengi siyahtır. Maskülen ev dekorasyon tarzında koyu renk hakimiyetini yumuşatan renk beyazdır. Beyaz ve koyu renklerin birlikte kullanımı kontrastı sağlamaktadır.
  • Koyu kahve deri kaplı duvar bu dekorasyon için uygundur. Gri renklerin çoğunlukla olduğu üçlü koltuk, koyu lacivert bir berjer maskülen ev dekorasyonu fikirleri arasındadır.
  • Gri halılar eskitilmiş siyah dolaplar da fikir olarak kullanılabilir.
  • Maskülen ev dekorasyonu tarzı da eskiyle yeniyi, iki farklı rengi kendisinde birleştirmektedir.
  • Televizyonun yanına koyabileceğiniz tasarımsal yapıya sahip ses sistemleri evin genel dekorasyonuna uyum sağlar.
  • Evinizde cam kullanımı da ev dekorasyonuna sadelik sağlar.
  • Romantik tarzı oymalı mobilyalar, desenli duvar kağıtları, pastel renkler, çiçek desenleri, kadife tarzı ürünler, mumlar, abajurlar maskülen ev dekorasyonları için uygundur.Maskülen Ev Dekorasyonu yazısına ait etiketler :


Yorum Yaz!Uyarı
Lütfen kuralları okumadan yorum yapmayınız.. uyarı

Lütfen aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak yorum gönderin...

Bu etiketleri kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>