Anasayfa » Bilgi Kütüphanesi

Bordo Bereli Kimlere Denir?

16 Temmuz 2012
reklamlar

Bordo Bereli Kimlere Denir? Bordo Bereliler nedir ne iş yaparlar görevleri nelerdir Bordo bereli olmak için nerelere başvuru yapmak gerekiyor askeriye bordo bereli alımları ve daha fazla bilgiyi içermektedir buyrun inceleyiniz..

Özel kuvvetler mensuplarının, Subay-Astsubay lar arasından seçildiklerini belirtmemizde fayda var. Özel Kuvvetlerde görev yapabilmek için ilk koşulu gönüllü olmaktan geçmektedir.

Gönüllü personeller de temiz bir geçmiş, çalışkanlık, istek, güç koşullarda görev yapabilme yeteneği ve fiziki yeterlilik gibi özellikler de aranmaktadır.

Bordo Berelilerin Görevleri Nelerdir : Düşman hatlarının arkasına sızmak, istihbarat toplamak, uçak ve topçu için hedef tarif etmek, taktik ve akın pusular uygulamak, düşmanın stretejik hedeflerini imha etmek, düşman işgalinde kalmış bölgelerde direniş harekatını başlatmak ve sürdürülmesini sağlamaktır.
Bordo Bereli Kimlere Denir? yazısına ait etiketler :


Yorum Yaz!Uyarı
Lütfen kuralları okumadan yorum yapmayınız.. uyarı

Lütfen aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak yorum gönderin...

Bu etiketleri kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>