Anasayfa » Bilgisayar - İnternet

PortalSepeti Arama Motoru Bilgisayardan Nasıl Kaldırılır?

31 Ocak 2013
reklamlar

PortalSepeti Arama Motoru Bilgisayardan Nasıl Kaldırılır? Türkiy çapında en yaygın olarak Google’dan sonra kullanılan pratik arama motorlarından birisi olan PortalSepeti adlı arama motorunu bilgisayarınızdan nasıl kaldırabilirsiniz.

Bu sorunun cevabını sizlere kısa ve sade bir dille açıklamaya çalışacağız. İşte bu konu hakkında detaylı ve ayrıntılı bilgiye yazımızın devamından göz atabilirsiniz.

İnternet Explorer için aşağıdaki adımları takip ediniz..

İnternet Explorer tarayıcıyı çalıştırdıktan hemen açtıktan sonra menüden “Araçlar” “İnternet Seçenekleri” “Genel” sayfasının altındaki kısmı temizledikten sonra tarayıcınızı açıp kapatınız..

Daha sonra ise İNTERNET EXPLORER kısayoluna sağ tıklayıp özelliklere girin Kısayollar sekmesinin hemen altında bulunan Hedef kutusunun içerisini temizlemeniz gerekmektedir.

Başlama Yeri içeriğini kopyalayın (“C:\Program Files\Internet Explorer”) ve daha sonra ise Hedef kısmına yapıştırıp arkasına “\iexplore.exe” olarak eklemeniz yeterli olacaktır. Sonra ise, “Uygula” yı tıklayın ve sekmeyi kapatınız..
PortalSepeti Arama Motoru Bilgisayardan Nasıl Kaldırılır? yazısına ait etiketler :


Yorum Yaz!Uyarı
Lütfen kuralları okumadan yorum yapmayınız.. uyarı

Lütfen aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak yorum gönderin...

Bu etiketleri kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>