Anasayfa » Bilgisayar - İnternet

Whatsapp Cep Programı Bilgisayar da Çalışır Mı?

17 Şubat 2013
reklamlar

Whatsapp Cep Programı Bilgisayar da Çalışır Mı? Herkesin de bildiği üzere cep telefonları üzerinden İos, Android ve Symbian destekli cihazlar da çalışan ve olmazsa olmaz haberleşme ve mesajlaşma cep programlarından birisi olan Whatsapp artık bundan böyle bilgisayar üzerinden de rahatlıkla çalışabilecek.

Net üzerinden istediğiniz numaraya mesaj gönderip sesli not gönderme olanağına sahip olabileceksiniz işte bunun için yapmanız gerekenleri hemen kısa kısa sizlere aşağıda açıklıyoruz buradan göz atabilirsiniz.

Whatsapp Cep Programı Bilgisayar da Çalışır Mu?

Öncelikle BlueStacks adlı yazılım kurulum ekranında Agree and continue tıkladıktan sonra telefon sms onayı gelecektir. Bu onayı yapmanız gerekmektedir. Numarayı onaylama ekranından sonra biraz beklemeniz gerekmektedir.

Daha sonra uygun alana kullanıcı adınızı yazınız. Bu işlemlerin hemen ardından kurulumu gerçekleştirmiş olacaksınız ve artık doya doya whatsapp programını PC üzerinden rahatlıkla kullanabileceksiniz.
Whatsapp Cep Programı Bilgisayar da Çalışır Mı? yazısına ait etiketler :


Yorum Yaz!Uyarı
Lütfen kuralları okumadan yorum yapmayınız.. uyarı

Lütfen aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak yorum gönderin...

Bu etiketleri kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>