Anasayfa » Bilgisayar - İnternet

Photofunia İle Resimlerinizi Daha Güzel Hale Getirebilirsiniz

29 Şubat 2012
reklamlar

Photofunia İle Resimlerinizi Daha Güzel Hale Getirebilirsiniz – Programı şahsen ben çok beğendim sizlerin de incelemenizi tavsiye ederim. Özel günlerde veya arkadaşlarınızla çekilmiş olduğunuz resimlerinizi daha farklı hallere sokabilirsiniz..

Bunu yapmak artık çok daha kolay programın kullanışı oldukça kolay. Photofunia programı ile resimlerde değişiklik yapmak artık çok daha mümkün olacak. İşte sizlere aşağıda verecek olduğumuz adresden hemen programı indirip bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz. Değiştirmek istediğiniz resmi seçip üzerinde değişiklikler yapabilirsiniz.

Ancak sizlere önemli bir not olarak bildirelim resimleriniz üzerinde değişiklik yapmadan önce mutlaka ama mutlaka daha önce resimlerin yedeğini alınız. Daha sonra resmi kaydettiğiniz zaman artık bu işin geri dönüşü olmayabilir. O yüzden kesinlikle yedek almanız da fayda var diye bildirmek istiyorum.

Photofunia Programı İndir Download Yükle:

buraya tıklamanız yeterli olacaktır.
Photofunia İle Resimlerinizi Daha Güzel Hale Getirebilirsiniz yazısına ait etiketler :


Yorum Yaz!Uyarı
Lütfen kuralları okumadan yorum yapmayınız.. uyarı

Lütfen aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak yorum gönderin...

Bu etiketleri kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>