Anasayfa » Bilgisayar - İnternet

TTNET Adil Kullanıma Geçti İşte Yeni Adsl Tarifeleri 2012

21 Mart 2012
reklamlar

TTNET Adil Kullanıma Geçti İşte Yeni Adsl Tarifeleri 2012 – Mart ayının sonlarına doğru uygulamaya başladığı adil kullanım kotasını Nisan ayı itibaren yürürlüğe gireceğini kaydetti.

TTNET 8mbit paketine üye olanlar için 25gb sınırlı kota 50gb’a yükseltilmiş durumdadır.. İşte yeni tarifer ve ayrıntılar..

TTNET bu adil kullanımı ile ilgili doğru mu yaptı yoksa yanlış mı yaptı yorumu siz değerli misafir üyelerimize bırakıyorum artık Saygı çerçevesi altında sizler de ttnet’in bu yeni kampanyası ve adil kullanımı ile ilgili bir kaç cümle yorum da bulunabilirsiniz.

Ancak hakaret ve küfüre varan yorumlar admin onayından geçtiği için onaylanmayacaktır. Saygı çerçevesinde yorumlarınızı bizlere gönderebilirsiniz. Uygun gördüklerimizi onaylayacağız.

İşte yeni tarifeler:

Adil kullanım ile ilgili daha fazla bilgi için http://www.ttnet.com.tr/web/243-1609-1-1/tur/destek/destek_-_bilgi_bankasi_-_bunlari_biliyor_musunuz_/adil_kullanim_uygulamasi/ adresine göz atmanız yeterlidir..
TTNET Adil Kullanıma Geçti İşte Yeni Adsl Tarifeleri 2012 yazısına ait etiketler :


Yorum Yaz!Uyarı
Lütfen kuralları okumadan yorum yapmayınız.. uyarı

Lütfen aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak yorum gönderin...

Bu etiketleri kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>