Anasayfa » Bilgisayar - İnternet

Yeni Outlook.com e-posta Hizmeti Kullanıcılara Ne Yenilikler Getirdi?

3 Ağustos 2012
reklamlar

Yeni Outlook.com e-posta Hizmeti Kullanıcılara Neler Getirdi? Yeni Outlook.com e-posta Hizmeti Kullanıcılara Ne gibi olanaklar tanımıştır. İşte o konuyla ilgili detaylı bilgilere burada yer vermekteyiz..

Windows 8 Mail uygulmasında en temel işlevlerden biri olan yeni klasör oluşturma işlevi size sunulmaktadır. Ancak bunu Outlook.com‘da yapmanız çok basit bir işlemdir.

Mesajları iç içe göstermek ise çocuk oyuncağı.. Özelleştirilme yapmanız da bu yeni özellikleri ile artık mümkün hale gelecektir.

Bir web hizmetinden çok e-posta istemcisi gibi çalışan Outlook.com‘un görünümünü ve işleyişini farklı şekillerde düzenlemenize olanak tanıyacaktır.

Örnek vermek gerekecek olursak yazı tiplerini, imzanızı, gizlilik ayarlarınızı ve çok daha fazlasını kolaylıkla kendinize göre düzenleyip değiştirebileceksiniz. Windows 8 Mail’de ise bu ayarların bir kısmı bulunmamaktadır.
Yeni Outlook.com e-posta Hizmeti Kullanıcılara Ne Yenilikler Getirdi? yazısına ait etiketler :


Yorum Yaz!Uyarı
Lütfen kuralları okumadan yorum yapmayınız.. uyarı

Lütfen aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak yorum gönderin...

Bu etiketleri kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>