Anasayfa » Bilişim - Teknoloji

Tubidy Nedir? Tubidy Kullanarak Nasıl Müzik Dinlenir Ve İzlenir?

26 Haziran 2017
reklamlar

Tubidy online olarak müzik dinlenmesinin yaygınlaştığı son günlerde, web tabanlı olarak yada ios üzerinden kullanılan video indirip izlenilebilen ve müzik dinlenilebilen bir platformdur. Hem web hemde ios platformunda tamamen ücretsiz olarak kullanılabilen tubidy kota dostu yapısı ile de kullanıcılara yönelik bir uygulamadır. Bu kolaylıklara erişmek için tubidy.mobi/ adresinden ulaşılabilir.

Tubidy Nasıl Çalışır?

Tubidy üzerinden istediğiniz müziği aradığınız zaman o isim ile ilgili olan videolar sıralanır. İstenilen videoya tıklanır. Açılan sayfa üzerinde farklı müzik ve video formatlarından tercihe uygun olan seçilerek indirilip dinlenebilir yada izlenebilir.

Tubidy İle Neler Yapılabilir?

Tubidy ile istediğiniz müzikleri ve video klipleri indirebilir, yeni ve farklı müzikler keşfedebilir, oynatma listeleri hazırlayabilir ve bu listeleri arkadaşlarınız ile paylaşabilirsiniz.

TubidyÜyelik Tudibyanasayfası üzerinde sağ üstte bulunan myaccount butonuna basılır. Açılan sekmeler içerisinden logine tıklanır. Yönlendirilen sayfada Sayfanın alt kısmında ki bilgiler doldurularak kayıt işlemi ücretsiz olarak gerçekleştirilir.

Tubidy’de Müzik aramak, İndirmek ve İzlemek

Ana sayfa üzerinde bulunan “search” sekmesi ile istenilen müzik yada klip aranır. Buna ek olarak en fazla aranan müzikleri görmek için Top Searchs en fazla dinlenen müzikleri görmek için ise Top videos sekmesi kullanılır. Eğer kullanıcı geçmişte dinlediği videoları tekrardan bulmak istiyorsa My recentlywieved sekmesini de kullanabilir. Arama işlemi sonrasında istenilen videoya tıklanır. Açılan sayfa üzerinde 3GP Reg, 3GP Hi, MP4, 3GP RegParts, 3GP Prewiev, mp4 video ve mp3 audio seçenekleri ile istenilen format farklı kalite ve seçeneklerde izlenebilir yada dinlenebilir. Eğer müzik indirilmek istenirse, dosya ismine sağ tuş tıklanır, hedefi farklı kaydet seçeneği seçilir ve dosya kaydetme konumu belirlendikten sonra kaydet butonuna basılır.
Tubidy Nedir? Tubidy Kullanarak Nasıl Müzik Dinlenir Ve İzlenir? yazısına ait etiketler :


Yorum Yaz!Uyarı
Lütfen kuralları okumadan yorum yapmayınız.. uyarı

Lütfen aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak yorum gönderin...

Bu etiketleri kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>