Anasayfa » Bilişim - Teknoloji

İos 11 Nasıl Yüklenir?

4 Temmuz 2017
reklamlar

iOS sistemi, Apple telefon kullanıcılarının son dönemlerde ön plana çıkarak sıklıkla yüklediği sürümlerden biridir. İOS sisteminin yüklenmesinden önce ilk olarak telefon yedeklenmesinin yapılması isteniyor. Bunun için ise i Tunes’u açtıktan sonra, özet menüsünden yedekle seçeneğine tıklayabilirsiniz. İOS 11, şu anda beta aşamasında olduğu için sürümlere eklenmemiştir. İleride yükleyecek iseniz, şu anki kullandığınız sürümden yedekleme işlemini yapabilirsiniz. Yedekleme işlemi yapamadıysanız, bir bağlantı kablosu ile tüm belgelerinizi bilgisayarınıza ya da bir flash diske aktarmanız sizin faydanıza olacaktır.

İos 11 Yüklenebilecek Cihazlar

İOS 11 beta sürümünü tüm Apple cihazları güncelleyebilir. Bu cihazlar arasında, İPhone 5S, iphoneair, İphone 6, İphone 6 Plus, İphone 6s, İphone 6s Plus, İphone 7, İphone 7 Plus, İpadAir, İpadAir 2, İpad mini 2, İpad mini 3, İpad mini 4, 9.7 inç İpad, İpadpro, 9.7 ve 10.5 inç İpadpro cihazları bulunmaktadır. bu cihazlara, sürüm beta güncellendikten sonra cihazınızın güncelleme kısmından ios 11 sürümünü indirebilirsiniz. İndirim ve kurulum için yedekleme yapmanız önemlidir. Eğer yedekleme yapmadı iseniz tüm belgelerinizin kaybolma riski bulunacaktır. İOS sisteminde sıfırdan başlama söz konusu olduğu için, yedekleme aşamasında sizlere sorular yöneltilecektir. Yöneltilen soruları dikkatle okumanız telefon geçmişiniz açınızdan önem taşır.

Apple Cihazınız İçin Yeni Sürüm

Apple cihazınızdan yedekleme işlemini gerçekleştirdikten sonra, Apple cihazınızdan güncelleme bağlantısına tıklayın. Daha sonra İOS cihazınıza yükleyin. Yükleme seçeneğini seçtikten sonra profili yüklemiş olacaksınız. Apple telefonunuzdan Ayarlar sekmesine oradan Genel kısmına gelin, daha sonra yazılım güncelleme adı altındaki sekmeye tıklayın. Güncelleme yapıp yapmadığınız oradan gözükecektir. Eğer İOS 11 güncelleme yapmış iseniz İOS 11 sürümü yazacaktır.
İos 11 Nasıl Yüklenir? yazısına ait etiketler :


Yorum Yaz!Uyarı
Lütfen kuralları okumadan yorum yapmayınız.. uyarı

Lütfen aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak yorum gönderin...

Bu etiketleri kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>