Anasayfa » Bilişim - Teknoloji

Yeni Asus Tablet Transformers Prime Özellikleri ve Fiyatı Nedir?

23 Ekim 2011
reklamlar

Yeni Asus Tablet Transformers Prime Özellikleri ve Fiyatı Nedir? Asus’un geçtiğimiz günler de yeni pazara sürmüş olduğu son teknolojileri barındıran Asus Tablet Transformers Prime özellikleri detayları ve fiyatı yavaş yavaş gün ışığına çıkmaya başladı. İşte o konularla ilgili detaylar ve ayrıntılar aşağıdadır buyrun inceleyiniz..

Ekran boyutu denilince genelde ilk akla gelen tablet olur. Ekran boyutu ve büyüklüğü 10.1″ olacağı firma yetkilileri tarafından bildirildi. Asus Transformers Prime‘ın 14.5 saatlik kullanım süresine sahip olacağı da belirtilen bir diğer dikkat çekici özelliklerinden birisi.

Asus Transformers Prime‘ın işletim sürümü olarak Google Android 3.x Honeycomb içereceği, fakat Android‘in yeni sürümü Android 4.0 Ice Cream Sandwich‘e güncellenebileceği belirtiliyor. Tabletin kalınlığının 8.3mm olacağı yine Shih tarafından açıklanan başka bir özellik.
Yeni Asus Tablet Transformers Prime Özellikleri ve Fiyatı Nedir? yazısına ait etiketler :


Yorum Yaz!Uyarı
Lütfen kuralları okumadan yorum yapmayınız.. uyarı

Lütfen aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak yorum gönderin...

Bu etiketleri kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>