Anasayfa » Bilişim - Teknoloji

Adsense Nedir? Adsense’den Gelir Elde Etme Yöntemleri

6 Mayıs 2012
reklamlar

Adsense Nedir? Adsense’den Gelir Elde Etme Yöntemleri

Adsense Nedir?

Adsense, Google’ın para kazandıran servislerinden birisidir. Siteniz üzerinde gelirlerinizi Adsense aracılığı ile arttırabilirsiniz..

Adsense’den Nasıl Gelir Elde Edebilirim?

Öncelikle ilk hedefiniz para kazanmak olmamalıdır. Çünkü adsense yetkilileri hesapları titizlikle inceleyip haksız kazanç elde edenleri şutlamaktdır ve bence de en güzelini yapmaktadır. Öncelikle aşağıda sizlere verecek olduğumuz Adsense Politikalarını bir gözden geçirmeniz de fayda var. http://support.google.com/adsense/bin/answer.py?hl=tr&answer=48182 . . . . Şimdi gelelim kuru fasülyenin kuru faydasına..

Evet arkadaşlar domain ve host aldık sitemizi de wordpress, vbulletin ya da farklı bir sistem ile kurduk. Adsense’ye başvurduk ve 2 aşamayıda geçerek kabul edildi. Ee şimdi sıra para kazanmaya geldi. Diyeceksiniz ki herşey tamam ama ben neden para kazanamıyorum. Öyle armut piş ağzıma düş olmaz. Bu işler zaman ve emek gerektiren işlerdir. Öncelikle webmaster işine girecekseniz sabrı öğrenmelisiniz. Sabrın sonu selamettir. Öyle kopyala yapıştır içeriklerden de kesinlikle uzak duracaksınız ki siteniz uzun ömürlü olsun.

Google arama motoru ve adsense de banlanmayın.. Domaini yeni aldığınızın varsayarak günde 1 en fazla 2 özgün içerik girip google’da sitenizin indexlenmesini beklemelisiniz. Baktınız ki google siteyi yavaş yavaş indexlemeye başladı. Aradan geçen 3-5 ay içerisinde yine özgün konular girmek şartı ile günde bu 1-2 konuyu 5 ila 7 arasına çıkartabilirsiniz. Ancak gündemi çok sık takip etmeniz gerekmektedir. Hangi konular iş yapar hangiler tutar bunları çok iyi takip ediniz.. Zaten gerisi çorap söküğü gibi gelecektir. Bir bakmışsınız günde 10 yada 20$lara ulaşmış kazandığınız para. Herşeyin ilacı zaman bunu hiç bir zaman unutmayın..

Makaleyi kaynak göstererek kullanabilirsiniz.

Netkoloji Yönetimi
Adsense Nedir? Adsense’den Gelir Elde Etme Yöntemleri yazısına ait etiketler :


Yorum Yaz!Uyarı
Lütfen kuralları okumadan yorum yapmayınız.. uyarı

Lütfen aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak yorum gönderin...

Bu etiketleri kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>