Anasayfa » Cep Telefonları

2012 – Kurban Bayramı Tebrik Mesajları

26 Ekim 2012
reklamlar

2012 – Kurban Bayramı Tebrik Mesajları – Allah bu günleri de bize gösterdiği için şükürler olsun. Bir kurban bayramı daha geldi çattı hatta çıkıyor bile diyebiliriz.

Bugün bayramın 2.günü 2 gün sonra hüzünlü bir ayrılık ile bayrama veda edeceğiz. Sizler için hazırlamış olduğumuz Kurban bayramı hazır sms mesajlara hemen aşağıdan ulaşabileceksiniz. Buyrun inceleyebilirsiniz.

2012 – Kurban Bayramı Mesaj Arşivi:

* Her şeye kadir olan Yüce Allah, bizleri, doğru yoldan ve sevdiklerimizden ayırmasın! Hayırlı ve bereketli Kurban Bayramları dileğiyle.

* Güzellik, birlik, beraberlik dolu, her zaman bir öncekinden daha güzel ve mutlu bir Kurban Bayramı diliyoruz. Büyüklerimizin ellerinden küçüklerimizin gözlerinden öpüyoruz.

* Bugün sevinç günü, kederleri bir yana bırakıp mutlu olalım. Kurban Bayramını doya doya yaşayalım. Hayırlı bayramlar!

* Kurban Bayramının ulusumuzun diriliğine, mazlumların kurtuluşuna, insanlığın huzur, barış ve hidayetine vesile olmasını dileriz Her şeye kadir olan Yüce Allah, bizleri İslam dininin gösterdiği doğru yoldan ve sevdiklerimizden ayırmasın!

* Tüm islam aleminin bayramını kutlar barış ve kardeşliğe vesile olması dileriz.
2012 – Kurban Bayramı Tebrik Mesajları yazısına ait etiketler :


Yorum Yaz!Uyarı
Lütfen kuralları okumadan yorum yapmayınız.. uyarı

Lütfen aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak yorum gönderin...

Bu etiketleri kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>