Anasayfa » Cep Telefonları

Kurban Bayramı Hazır Sms Mesajları – 2012

26 Ekim 2012
reklamlar

Kurban Bayramı Hazır Sms Mesajları – 2012 – Kurban bayramına girdiğimiz şu sıralar da herkes sevdiği birilerine hazır mesajlar aramaya başladı. Sizin bu sıkıntınızı anlıyoruz.

Hemen sizler için hazırlamış ve bulmuş olduğumuz hazır bayram mesajlarını kısa kısa derledik. Hemen aşağıdan bunlara göz atmaya başlayabilirsiniz. Herkese iyi bayramlar dileriz..

Kurban Bayramı Hazır Sms Mesajlar:

* Bütün Güzellikler Siz Değerli Dostlarımızın Yanında Olsun Güzel insanlara Güzellikler Yakışır. Kurban Bayramınızı Kutlarım..

* En delice esen seher yeli, en güneşli günler, en parlak gecedir bayramlar. Kurban Bayramınız kutlu, her şey gönlünüzce olsun.

* Hayır kapılarının sonuna kadar açık, kaza ve belaların bertaraf olduğu Kurban Bayramının, yaşadığınız tüm sorunları alıp götürmesi dileğiyle…

* Bir avuç dua, bir kucak sevgi, sıcak bir mesaj kapatır mesafeleri, birleştirir gönülleri, bir sıcak gülümseme, bir ufak hediye daha da yaklaştırır bizi birbirimize. Kalbiniz nur, eviniz huzur dolsun. Kurban Bayramınız bereketli olsun!

* Birlik ve beraberliğimizi, kardeşlik ve dostluğumuzu en sıcak şekilde hissedeceğimiz mübarek Kurban Bayramınızı tebrik eder, mutluluklar dilerim.
Kurban Bayramı Hazır Sms Mesajları – 2012 yazısına ait etiketler :


Yorum Yaz!Uyarı
Lütfen kuralları okumadan yorum yapmayınız.. uyarı

Lütfen aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak yorum gönderin...

Bu etiketleri kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>