Anasayfa » Cep Telefonları

Stefan Esser’dan Yılbaşı Sürprizi Olarak iOS 6.0.1/6.0.2 Jailbreak Beta Geliyor!

25 Aralık 2012
reklamlar

Stefan Esser’dan Yılbaşı Sürprizi Olarak iOS 6.0.1/6.0.2 Jailbreak Beta Geliyor! Yılbaşına yaklaştığımız son günler de İphone kullanıcılarını sevindirecek bir haber Esser’den geldi..

Aylardır Jailbreak çıkmasını bekleyen kullanıcılar özellikle İphone 4S ve İphone 5 için pek umutları yoktu. Stefan twitter resmi sayfasında duyurduğu yazısında Yeni yıl sürprizi olarak İos 6.0.1 ve 6.0.2 sürümleri için Jailbreak beta sürümünü yayına süreceğini bildirdi.

İphone kullanıcıları bu habere bir hayli sevinmiş olmalılar. Umarım bir an önce Jailbreak untethered olarak yayınlanır diyoruz.

Herkese Jailbreak lı mutlu bir yıl geçirmenizi temenni ederiz.

İşte o açıklama:
Stefan Esser’dan Yılbaşı Sürprizi Olarak iOS 6.0.1/6.0.2 Jailbreak Beta Geliyor! yazısına ait etiketler :


4 Yorum »

 • Ali diyor ki:

  Admin bu doğru mu ya cidden ne zamandır bekle bekle valla sıkıldık artık bir an önce çıkartsınlar. Bizde keyfimize bakalım. Haber için teşekkürler..

 • Ali diyor ki:

  Ne zaman çıkar bu tahminen?

 • admin (Yazar) diyor ki:

  Sayın Ali,

  İos uzmanı bir elemanın twitter da yaptığı açıklamayı sizlerle paylaştık. Gelişmeler önümüzdeki hafta içinde detaylanır. Yılbaşından önce çıkartacağından bahsediyor ama yine de bekleyip sonucu görmek lazım.

 • admin (Yazar) diyor ki:

  Galiba kendisi bunun bir şaka olduğunu söylemiş..

Yorum Yaz!Uyarı
Lütfen kuralları okumadan yorum yapmayınız.. uyarı

Lütfen aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak yorum gönderin...

Bu etiketleri kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>