Anasayfa » Cep Telefonları

Avea in Touch Cep Telefonu Format Atma

25 Aralık 2012
reklamlar

Avea in Touch Cep Telefonu Format Atma – Avea bayisinden in Touch aldınız ancak cihazı kullanmakta zorluk mu çekiyorsunuz?

Ya da cihazınız da yazılımsal bir problem mi oluştu? Eğer böyle bir durum varsa format atmaktan başka bir çareniz yoktur demektir. İşte sizlere Avea’nın yeni modeli olan in Touch’a nasıl format atılır bu işlemi tarif edeceğiz.

Öncelikle cihazınızı mutlaka yedekleyiniz. Çünkü format işleminden sonra cihazınız fabrika ayarlarına geri döneceği için içeriğinde hiç bir veri kalmayacaktır.

Format atmadan önce bataryanızın yarısından fazlasının dolu olduğundan mutlaka emin olun. Eğer formatlama esnasında cihazınızın şarjı biterse cihaz bir daha açılmayabilir. Bu husulara çok dikkat etmeniz tavsiye edilir.

En son olarak ise;

Ses Yükseltme + Menü tuşuna ve Güç butonuna basıp 5 ila 10 saniye arası bu şekilde bekleyin. Ardından cihazınız otomatik olarak formatlanmış yani biçimlendirilmiş olacaktır.
Avea in Touch Cep Telefonu Format Atma yazısına ait etiketler :


Yorum Yaz!Uyarı
Lütfen kuralları okumadan yorum yapmayınız.. uyarı

Lütfen aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak yorum gönderin...

Bu etiketleri kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>