Anasayfa » Cep Telefonları

Nokia C6-01 Yazılım Güncelleme İşlemi

4 Ocak 2013
reklamlar

Nokia C6-01 Yazılım Güncelleme İşlemi – Nokia uzun zaman önce Symbian işletim sistemini resmen öldürdü. Artık bundan böyle Nokia Anna ya da Nokia Belle kod adı ile işletim sistemlerini cihazlarımıza kolaylıkla yükleyebileceğiz.

Eğer Nokia C6-01 cep telefonuna sahipseniz hemen aşağıdaki adımları inceleyerek cihazınızı son sürüm olan Nokia Belle future 1 e hemen güncelleyebilirsiniz.

Bu işlem öyle gözünüzü korkutmasın kolay bir şekilde güncelleme işlemini gerçekleştirebileceksiniz. İşte bunun için yapılması gerekenleri sizler için aşağıda sıralamış bulunmaktayız.

Nokia C6-01 Yazılım Güncelleme İşlemi Hakkında Bilgiler:

Menü/Yazılım Güncellemeleri C6-01 telefonunuz için ek gelişmiş güncellemeler olup olmadığı kontrol ediliyor. Ya da Cihazınız için yeni yazılım bulundu şeklinde uyarı verecektir. Bu yeni yazılımın hazır olduğu anlamına gelmektedir. ve cihazınızı Nokia servisleri üzerinden gönül rahatlığı ile güncelleyebileceksiniz.

2.bir yol ise;

www.nokia.com.tr adresine gidip destek yazılım bölümünden uygun cihazınızı seçip Ovi-Suite üzerinden de güncelleme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Eğer güncelleme sırasında “Güncellemeler Kontrol edilemiyor, Lütfen daha sonra tekrar deneyin” derse şayet sistem de geçici bir problem oluşmuş olabilir. Daha sonra güncellemeyi tekrar deneyebilirsiniz. Belle işletim sisteminiz hayırlı olsun..
Nokia C6-01 Yazılım Güncelleme İşlemi yazısına ait etiketler :


Yorum Yaz!Uyarı
Lütfen kuralları okumadan yorum yapmayınız.. uyarı

Lütfen aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak yorum gönderin...

Bu etiketleri kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>