Anasayfa » Cep Telefonları

İphone 5 İos 6.0.2 sürümüne Jailbreak Yapıldı, Ancak 6.1 Sürümü Bekleniyor

6 Ocak 2013
reklamlar

İphone 5 İos 6.0.2 sürümüne Jailbreak Yapıldı, Ancak 6.1 Sürümü Bekleniyor

Ünlü korsan takımı üyelerinden olan Planetbeing İphone 5 İos 6.0.2 sürümü için bir kaç açık bulduğunu ve kendi kullanmış olduğu İphone 5 cihazını Jailbreak yaptığını açıkladı.

Ünlü hacker bu konuyla ilgili olarak bazı açıklamalar da bulundu. 6.0.2 cihazlara Cydia yüklenebileceğini belirtti ancak bu yazılımı şu an için dağıtmayı düşünmüyor bunun tek nedeni ise yakında Apple tarafından yayınlanacak olan ios 6.1 sürümüdür.

Eğer JB bugün yayınlanırsa ios 6.1 sürümü çıktığın da bazı açıklar kapatılacağı için 6.1 sürümünün beklendiği bildirildi. 6.1 sürümü çıktığında hemen geçiş yapmamaları konusunda da bir takım uyarılar da bulunduğu bildirildi.

Buradan da bunu anlıyoruz ki JB şu an için bitmiş sayılır. Sadece Apple tarafından 6.1 sürümünün piyasaya sürülmesi bekleniyor. Bakalım yeni sürüm ile birlikte İphone ve İpad kullanıcılarını ne gibi değişiklikler bekliyor olacak. Bunu hep birlikte bekleyip zamanla göreceğiz.
İphone 5 İos 6.0.2 sürümüne Jailbreak Yapıldı, Ancak 6.1 Sürümü Bekleniyor yazısına ait etiketler :


Yorum Yaz!Uyarı
Lütfen kuralları okumadan yorum yapmayınız.. uyarı

Lütfen aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak yorum gönderin...

Bu etiketleri kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>