Anasayfa » Cep Telefonları

Samsung Galaxy S3, 4.1.2 Güncelleme İşlemi

25 Şubat 2013
reklamlar

Samsung Galaxy S3, 4.1.2 Güncelleme İşlemi – Samsung cihazlar için yep yeni bir yazılım Samsung tarafından geçtiğimiz günler de yayınlandı.

Samsung Galaxy S3 412 Guncelleme islemi

Bu yeni yazılım ile cihazınız daha stabil ve hızlı bir şekilde çalışacak. Bunun için yapmanız gereken aşağıdaki talimatları doğru bir şekilde uygulamaktır.

En başta şarjınız tam olup olmadığına emin olunuz. Eğer şarj yoksa cihaz güncelleme işleminde açılmayabilir. O yüzden şarjınızı full olarak doldurup yazılım güncellemesini yapınız.

Öncelikle i9300xxella  bu yazılımı bilgisayarınıza indirip winrar yardımı ile açınız. Daha sonra ise Odin programını çalıştırınız.

Cihazınızı Odin ile bağlantı kurduktan sonra PDA butonuna basıp Firmware yazılımını seçmeniz gerekmektedir. PDA dosyasını Odin üzerinde göstermeniz gerekmektedir. Seçip start diyoruz ve işlem başlamış oluyor. PASS yazısını görene kadar kesinlikle hiç bir tuşa dokunmayın bırakın bilgisayar işlemi kendi kendine halletsin.

İşte hepsi bu kadar artık yeni sürüme geçiş yaptınız. Yeni Galaxy S3’ünüzü güle güle hızlı şekilde kullanabilirsiniz..
Samsung Galaxy S3, 4.1.2 Güncelleme İşlemi yazısına ait etiketler :


Yorum Yaz!Uyarı
Lütfen kuralları okumadan yorum yapmayınız.. uyarı

Lütfen aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak yorum gönderin...

Bu etiketleri kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>