Anasayfa » Cep Telefonları

Apple İphone 5S Hangi Özellikleri İle Gelecek

27 Şubat 2013
reklamlar

Apple İphone 5S Hangi Özellikleri İle Gelecek – Apple yeni bombası iphone 5 den sonra 5S için kolları sıvamış durumda.. Peki 5S hangi teknik özellikleri ile piyasaya sürülecek.

Apple iphone 5S Hangi ozellikleri ile Gelecek

İphone kullanıcıları 5 den şikayet edince Apple tüm yoğunluğunu İphone 5S den kullanmaya karar verdi. Ancak kullacıları tekrar memnun edebilecek mi tabi bunu zaman gösterecek.

Sizler için hazırlamış olduğumuz Apple ‘nın yeni amiral gemisi niteliğinde piyasaya sürücek olan yeni akıllı telefonu olan İphone 5S hakkında teknik bilgiler vermeye çalışacağız.

Apple İphone 5S Teknik Özellikleri Nelerdir:

iPhone 5S’te daha iyi kamera 13 Mp entegre edilecek deniliyor ve ekran 5 e göre daha net ve parlak olacak, daha fazla kullanım sunan pil ve NFC özellikleri barındıracak.

Bunun yanında ise 32,64 ve 128GB kapasite ve 6 farklı renk seçeneği de iddialar arasında.. Yine 5 deki ekran çözünürlüğü ve boyutunda piyasaya sürülecek.

Ram 1GB dan 2GB’a yükseltilecek. A7 işlemci ile bakalım ne gibi performans sergileyecek bunu zamanla hep birlikte göreceğiz.
Apple İphone 5S Hangi Özellikleri İle Gelecek yazısına ait etiketler :


Yorum Yaz!Uyarı
Lütfen kuralları okumadan yorum yapmayınız.. uyarı

Lütfen aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak yorum gönderin...

Bu etiketleri kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>