Anasayfa » Cep Telefonları

İOS 7, İphone Cihazlara Nasıl Yüklenir?

9 Temmuz 2013
reklamlar

İOS 7, İphone Cihazlara Nasıl Yüklenir? Merhaba sevgili okurlar herkesin de bildiği gibi Apple firması geçtiğimiz günler de İos 7 beta 1 sürümünü developer kullanıcıları için yayınladı.

Bir çok İphone kullanıcısı merakını gidermek amacı ile cihazlarına İos7 beta sürümünü yükledi peki bu yükleme işlemi nasıl yapılıyor diye merak ediyorsanız hemen sizlere aşağıda bahsedecek olduğumuz kısa işlemleri uygulayıp hemen cihazınıza yükleme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Ancak yükleme yapmadan önce mutlaka ama mutlaka cihazınızın yedeğini almayı unutmayın yoksa cihazınızda ki bütün yedekler silinir ve bu işlemin geri dönüşü de ne yazık ki yok.

Evet sizlere hemen kısaca bundan bahsetmek istiyorum. Öncelikle developer hesabınız ile buradan giriş yapınız. https://developer.apple.com/ Daha sonra ise İos 7 beta 1 sürümünü cihazınıza uygun olanı bilgisayarınıza indiriniz.

İndirme işlemi bittikten hemen sonra iTunes programını çalıştırıp cihazı usb kablo ile bilgisayara bağlayınız. Şimdi ise Ana ekran da iPHONE menüsüne gelerek Shift tuşuna basılı tutarak geri yükle butonuna basınız.

Oradan .ipw İos7 beta 1 dosyasını seçip yükleme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. İşte hepsi bu kadar..
İOS 7, İphone Cihazlara Nasıl Yüklenir? yazısına ait etiketler :


Yorum Yaz!Uyarı
Lütfen kuralları okumadan yorum yapmayınız.. uyarı

Lütfen aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak yorum gönderin...

Bu etiketleri kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>