Anasayfa » Cep Telefonları

Telefondaki Mesajlar (SMS) Nasıl Şifrelenir?

19 Aralık 2013
reklamlar

Telefondaki Mesajlar (SMS) Nasıl Şifrelenir? Cep telefonunuz birinin eline mi geçti ya da arkadaşlarınız telefonunuza bakmak mı istiyor ama sizler de çekinerek veriyorsunuz bunun nedeni ise telefondaki bazı önemli verilerinizi ya da sms mesajlarınızı da karıştırıyor.

Telefondaki Mesajlar (SMS) Nasıl Şifrelenir

Bunun çözümü de var değerli arkadaşlar telefonunuzdaki mesajları hızlı ve kolay bir biçimde şifreleyebilir ve sizden başkası bu mesajlara erişemez bunun için yapmanız gerekenleri sizlere hemen açıklıyoruz işte detaylar..

Android cihazlar için aşağıda size vermiş olduğumuz uygulamayı indirip cihazınıza yükleyiniz.
Kilit(AppLock) – Google Play’

—————————–

İphone’da ise cihazınız da Cydia kurulu olmalıdır. Cydia’dan Xsellize reposunu ekleyiniz. Ardından Applocker uygulamasını telefonunuza yükleyip smslerinizi kolayca şifreleyebiliyorsunuz.

Programın özellikleri:

Sizin güvenliğinizi korumak için, bol seçenekleri ile , SMS , Rehber, Gmail , Facebook , Galeri, Ayarlar ve Arama gibi seçtiğiniz herhangi bir veriyi bu uygulama sayesinde kolayca kilitleyin.
Telefondaki Mesajlar (SMS) Nasıl Şifrelenir? yazısına ait etiketler :


1 Yorum »

  • toplu sms diyor ki:

    Güzel paylaşım. Teşekkürler.

Yorum Yaz!Uyarı
Lütfen kuralları okumadan yorum yapmayınız.. uyarı

Lütfen aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak yorum gönderin...

Bu etiketleri kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>