Anasayfa » Cep Telefonları

Samsung Numara Engelleme Nasıl Yapılır?

19 Aralık 2013
reklamlar

Samsung Numara Engelleme Nasıl Yapılır? Samsung Cep telefonlarında numarayı nasıl engelleyebilirsiniz. İstemediğiniz bir kişiden kurtulmak için numaranızı değiştirmenize gerek yok.

Samsung Numara Engelleme Nasıl Yapılır

Android destekli bir Samsung cihazınız var ise bu işlemi çok kolay ve hızlı bir biçimde gerçekleştirebilirsiniz. Sizi rahatsız etmeye artık son bunun için yapılması gerekeni hemen aşağıda açıklamış bulunuyoruz.

Samsung Cep Telefonu Numara Engelleme İşlemi:

Ayarlar> Uygulama ayarları> Arama> Tüm aramalar> Otomatik reddet kısmına giriş yaptıktan hemen sonra aktifleştiriniz ve sizden hangi numaraları engellemek istediğiniz soracaktır. Eğer o numaradan size çağrı gelirse otomatik olarak meşgule atmış olacak böylece o kişi size asla ulaşamayacaktır.
Samsung Numara Engelleme Nasıl Yapılır? yazısına ait etiketler :


1 Yorum »

  • murat diyor ki:

    sayın hocam sizden bir ricada bulunacayım hocam kız verdik ve nışan yaptık ve helal ve harama karşı dını nıkah kıydık ve sonra nışan bozuldu ve gel kardeşim kızı boşa boşamadı ve çekip avrupaya gıdtı inat olarak boşamadı şımdı neyapmamız gerek hocam senden rıca edıyorum bu ışe halbulsan allah razı olsun ve hocam neyapmamız gerekır ve bıze bir fetva bulsan memnun olur allah razı olsun hürmetle sunarım

Yorum Yaz!Uyarı
Lütfen kuralları okumadan yorum yapmayınız.. uyarı

Lütfen aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak yorum gönderin...

Bu etiketleri kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>