Anasayfa » Cep Telefonları

General Mobile Elite Sorunu ve Çözüm Yolları

31 Ocak 2016
reklamlar

General Mobile Elite Sorunu ve Çözüm Yolları – General Mobile Elite modellerinde normal telefon kullanımınız sırasında telefonunuz donuyor ya da kilitleniyor ise yapmanız gereken yolları hemen açıklıyoruz.

General Mobile Elite Sorunu ve Çözüm Yolları

Öncelikle telefonunuza en son yüklemiş olduğunuz uygulamadan dolayı telefonda bir yavaşlık takılma söz konusu olabilir. Bunun nedeni ise her uygulamanın içinde gizli reklamlardan kaynaklanıyor.

3G mobil veri ağınız açık olduğu taktir de uygulama da yerleşik reklamlar aktif olacağından dolayı reklamlar üzerinden sızan virüsler ya da başka bir neden cihazı kilitliyor ya da yavaşlatıyor olabilir. Bu yüzden son yüklemiş olduğunuz uygulamaları derhal telefonunuzdan kaldırınız.

Bir başka neden ise telefon gün geçtikçe uygulamalar ve verileriniz den kaynaklı sorun nedeni ile yavaşlamalar gözlemlenebilir. Bu yüzden telefonunuzun yedeğini aldıktan sonra cihazı resetlemek ya da format atmak gerekebilir.

Yukarı da bahsedilenlerin haricinde problemler yine de devam edecek olursa size en yakın bir telefon bayisine giderek cihazınızı teknik elemalara göstermenizi tavsiye ederiz..
General Mobile Elite Sorunu ve Çözüm Yolları yazısına ait etiketler :


Yorum Yaz!Uyarı
Lütfen kuralları okumadan yorum yapmayınız.. uyarı

Lütfen aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak yorum gönderin...

Bu etiketleri kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>