Anasayfa » Cep Telefonları

WhatsApp Messenger Güncellemesi Nasıl Oluyor?

4 Haziran 2017
reklamlar

WhatsApp Messenger Güncellemesi Nasıl Oluyor? Son zaman en fazla aktif olarak kullanılan ve sosyal ağların mesajlaşma programlarını resmen bitiren ve fenomen haline gelmiş uygulamalarından birisi olan WhatsApp Messenger’a her geçen gün yeni güncellemeler gelerek WhatsApp artık daha eğlenceli bir hal aldı diyebiliyoruz.

WhatsApp Messenger güncellemeler ile günlük kullanımınızı da kolaylaştırıyor. Özellikle son yapmış olduğu güncelleme ile “Hikayeler” büyük ölçüde dikkat çekti ve herkes tarafından sevilerek kullanılmakta. Artık kullanıcılar bu yeni WhatsApp güncellemelerinden oldukça memnun gözüküyor diyebiliyoruz..

Genel olarak Android, İOS ve Windows Phone işletim sistemli cihazlar üzerinde aktif olarak kullanılabilen WhatsApp Messenger Güncelleme olarak ise bu işletim sistemleri arasında yer almaktadır.

Bu güncellemeyi en kolay ve aktif biçimde Google Play üzerinden kolayca yapabilirsiniz. Yüklü olan WhatsApp Messenger uygulaması yeni güncelleme ile Google Play üzerinde Güncelle seçeneğini göreceksiniz ve güncelleme hazırdır güncellemeyi buradan yapabilirsiniz.
WhatsApp Messenger Güncellemesi Nasıl Oluyor? yazısına ait etiketler :


Yorum Yaz!Uyarı
Lütfen kuralları okumadan yorum yapmayınız.. uyarı

Lütfen aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak yorum gönderin...

Bu etiketleri kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>