Anasayfa » Cep Telefonları

Kulaklık Girişine Sahip Olmayan Telefon Listesi

11 Haziran 2017
reklamlar

Bu listede en çok göz dolduran telefon iPhone 7 bile olsa 3.5mm’lik kulaklık girişini ilk ortadan kaldıran telefon değil. Ayrıca telefonlarda bir eksiklik olarak gördüğümüz kulaklık girişinin olmaması aslında işimizi kolaylaştırıyor. Kablolu kulaklıklarla yarım saat karışan kulaklık kablolarını çözmekten sıkıldıysanız bu telefonlar tam da size göre. Şüphesiz bu akım uzun süreler telefon piyasasında göze çarpar bir değişim olarak yerini koruyacak gibi görünüyor. İlk çıktıklarında acaba dedirten kulaklık girişi olmayan telefonlar, şimdiler de ise telefon kullanıcılarına cazip gelen modeller arasında.

LeEco Le2

Çin yapımı olan ve sıra dışı özellikleriyle bilinen bu telefonda kulaklık girişi yok. Çin’de ve dünyada rağbet gören bu telefonun fiyatı da çok uygun. LeEco Le2’ye olan talep gün geçtikçe artıyor. Kullanıcılar telefonun tasarımından hoşnut. İşlemcisi de kuvvetli olan bu telefonda yalnızca Bluetooth ya da USB TypeC’li kulaklıklar kullanılıyor.

iPhone 7

Bir diğer kulaklık girişi olmayan telefon iPhone 7 herkesin dikkatini eksikliğiyle bile çekebilme özelliğine sahip. Tabi ki en çok satılan telefon olarak dikkat çekmemesi yadırganır bir şey olurdu. Apple diğer firmalardan farklı olarak iPhone 7’ye Lightning özelliği getirdi, bu özellik ile kablosuz müzik dinleme keyfi ortaya çıktı. Karışan kulaklık kablolarını çözmeye uğraşmak istemeyen kullanıcılar yeni üretilen AirPods kulaklıklarla da müzik dinleyebilme şansına sahip.

Motorola Moto Z

Eskiden büyük bir firma olan Motorola, yeni piyasaya çıkardığı Moto Z’ye kulaklık girişi eklemedi. Bu özelliği ile tekrar gündeme gelmeyi başaran Motorola bu telefondan büyük kâr elde ediyor. Moto Z’de yalnızca TypeC’li kulaklık kullanılabiliyor. Metal tasarımı ve şık modeli olan Moto Z rakip telefonlardan daha çok ilgi çekiyor. En dikkat çekici özelliği ise 5.2 gibi yüksek bir telefon boyutuna sahip olması.
Kulaklık Girişine Sahip Olmayan Telefon Listesi yazısına ait etiketler :


Yorum Yaz!Uyarı
Lütfen kuralları okumadan yorum yapmayınız.. uyarı

Lütfen aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak yorum gönderin...

Bu etiketleri kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>