Anasayfa » Cep Telefonları

İşte en iyi Windows Phone 7 Cihazlar

15 Haziran 2011
reklamlar

İşte en iyi Windows Phone 7 Cihazlar

Windows Phone 7 bu değişimi Facebook entegrasyonu ve temiz dokunmatik ara yüzü çoklu ortam işlevleriyle ile değiştirdi. E-posta ve Exchange desteğini de unutmayan WP7, resmi Microsoft Office uygulamalarına sahip olan tek mobil işletim sistemi. Bunun anlamı ise herkese göre bir WP7 cebinin bulunabileceği. İşte her türden en iyi Windows Phone 7 telefonları.

İş için en iyisi: HTC 7 Pro

Resmi Microsoft Office uygulamalarına sahip tek işletim sistemi Windows Phone 7 olduğundan, ofis dışındaki işlerinizi yapmak bu ceple ideal olabilir. 1GHz işlemci, yatay QWERTY klavyeye sahip cihaz 3.6 inçlik ekranı ile belgelerinizi rahatlıkla görüntüleyebiliyor.

Video için en iyisi: Samsung Omnia 7

720p video kaydedip çalabilen Omnia 7, AMOLED ekranı ve 480×800 çözünürlüğü sayesinde net görüntüler sunuyor. 16GB depolama alanı ise birçok eğlenceyi cebinize depolamanızı sağlıyor.

Fotoğraflar için en iyisi: HTC 7 Mozart

8MP’lik kamerası, LED yerine sunulan Xenon flaşı sayesinde Mozart ile inanılmaz fotoğraflar çekmeniz mümkün.
HTC 7 Mozart windows phone En iyi Windows Phone 7 telefonları!
En iyi boyut: HTC HD7

HD7, 4.3 inçlik dev boyutuyla diğerlerinden kolayca ayırt edilebiliyor. Boyutun büyük olması ise telefonla olan etkileşiminizi oldukça kolaylaştırıyor.
HTC HD7 windows phone En iyi Windows Phone 7 telefonları!

Uygulamalar için en iyisi: LG Optimus 7

Optimus 7′deki DLNA uygulaması ile fotoğrafları, müzik ve videoları cihazlarınız arasında akış yapabiliyorsunuz. Bu sayede fotoğraflarınızı örneğin TV’nizde çabucak görebilirsiniz. ScanSearch adındaki uygulama ise bulmak istediğiniz şeyleri telefonunuzu ona yönlendirerek aramanıza yardımcı oluyor.
LG Optimus 7 windows phone En iyi Windows Phone 7 telefonları!

En hesaplı: HTC 7 Trophy

HTC 7 Trophy’nin ilk üretilme amacı hesaplı bir telefon olmak. Cihaz, uç nokta ceplerdeki bakış açılarına sahip olmasa da 1GHz işlemcisi ve 480×800 çözünürlüğündeki ekranı ile göz dolduruyor.
İşte en iyi Windows Phone 7 Cihazlar yazısına ait etiketler :


Yorum Yaz!Uyarı
Lütfen kuralları okumadan yorum yapmayınız.. uyarı

Lütfen aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak yorum gönderin...

Bu etiketleri kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>