Anasayfa » Cep Telefonları

En Güzel Doğum Günü Mesajları – En Güzel Doğum Günü Sözleri

24 Temmuz 2011
reklamlar

En Güzel Doğum Günü Mesajları – En Güzel Doğum Günü Yazıları. Sevgilinize dostunuza ya da ailenize gönderebileceğiniz birbirinden güzel sözler cep mesajları Doğum günü sözlerinine buyrun buradan ulaşabilirsiniz. İnceleyiniz..

Sana binlerce kez teşekkür etsem azdır Sen benim hayat ışığımsın. Annemsin Varlığımın tek nedeni Doğum günün kutlu olsun..

Dikkat! Bu mesaj sevgi, nese ve iyi dilekler içermektedir Bir dakika için yasamin ve seni düsünen birinin oldugunun sevincini hisset ve mutlu ol! Simdi bu mutluluguna simsiki saril ve ümidini koskoca bir yil boyunca hiç yitirme! Askta, parada, saglikta her zaman kazanmani dilerim Sensiz bir hayatta kime gerçekten “dostum” diyebilirdim bilmiyorum Iyi ki dogdun Nice mulu yaslara..

Arkadaslar yildizlar gibidir, onlari her zaman göremezsin ama senin için her zaman varolduklarini ve seni düsündüklerini bilirsin Bugün beni göremesen de bil ki yanindayim Senin gibi dosta sahip oldugum için kendimi çok sansli hissediyorum Hayatin tüm kötülüklerinin senden uzak olmasini dilerim Iyi ki varsin ve iyi ki dostumsun! Hep birlikte nice senelere Dogumgünün kutlu olsun!

Biraz sans, biraz sevgi ve sabir, birer parça zaman, basari ve memnuniyeti de eklersek malzemelere, hepsini karistirip senin için uzun ve dileklerinin gerçeklestigi bir “hayat pastasi” yapabiliriz sanirim Nice yaslara!

Dilerim yeni yasinda mutluluklarin en güzelini yasar, basari merdivenlerini rahatlikla tirmanirsin ve dilerim yüzün hep güler, neseni hiç yitirmezsin Sevgi dolu kalman ve mutlu olman dilegiyle Dogumgünün kutlu olsun! Ya onu kaybedersin, ya da kendini mahvedersin..

Sakin üzülme hayatin hizina, en güzel yillar çabuk geçenlerdir Gelecegini olusturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek sekilde olmasini dilerim Yüzünde her zaman bir gülümseme olsun çünkü sana çok yakisiyor Daha nice mutlu yillara..

Bugün dogumgünün oldugu için farkli ve özel oldugunu mu saniyorsun sen? Oysa sen benim için sadece bugün degil her gün farkli ve özelsin Dostlugunun, arkadasliginin verdigi keyfi sana anlatmam çok zor Kalbim hep seninle Iyi ki varsin Birlikte daha nice yaslara..

Sesim güzel olmadigindan sana bir dogumgünü sarkisi söyleyemiyorum Bu yüzdendir ki böyle kisa bir mesaj çekiyorum Yeni yasinda da hep oldugun gibi sevgi dolu ve neseli kal Sana koskocaman mutlu bir yil dilerim! Gönlünden ne geçiyorsa hepsinin gerçeklesmesi dilegiyle..

Kisa bir mesaj olmali bu Sana binlerce öpücük ve sevgi yolluyorum buradan Bil ki unutulmadin Dogumgünün kutlu olsun!

Bugün bir yasini daha doldurmanin mutlulugunu yasarken gelecegin sana kalbindeki tüm dilekleri vermesini diliyorum Dogumgünün kutlu olsun..

Yasa Sev Gül! Bunlar eksik olmasin yasaminda Yasin kaç olursa olsun her seyin en güzeli seninle olsun Nice mutlu, neseli ve yasam dolu yaslara..

Dünyada essiz bir güzellik varsa o da kalbindedir Hayatinin bundan sonrasi kalbinin güzelligi gibi geçsin Iyi ki varsin ve iyi ki dogdun!..

Dilerim yeni yasinda mutluluklarin en güzelini yasar, basari merdivenlerini tirmanirsin ve dilerim yüzün hep güler, neseni hiç yitirmezsin Dogumgünün kutlu olsun!

Gelecegini olusturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek sekilde olmasini dilerim Nice seneler..

Dogdugun gün bulutlari yirtarak, bir günes gibi etrafina aydinlik saçarak girdin hayata Hep sevgiyle yasa! Nice yaslara

160 kisa karaktere neler sigdirabilirim diye düsünüyorum ancak aklima mutlu bir yas ve sevgi dolu nice yillar dilemekten baska bir sey gelmiyor Seni seviyorum..

Tonton bir Nine olduğunda bahçendeki sandalyene oturup eski günlerine daldığında hatırlamak istediğin kadar güzel günler seninle olsun Doğum günün kutlu olsun..

FLUUUPPP! Bu bir sms sürprizi Sana şans getirmek için burada Bu yüzden hemen gözlerini kapat ve bir şey dile Mutlu yıllar sana, mutlu yıllar sana..

Doğum gününün sana tıbbı şaşırtacak kadar sağlık, melekleri kıskandıracak kadar mutluluk getirmesi dileğiyle nice yıllara

Güneş kadar sıcak Kar tanesi kadar berrak Yağmur kadar saf ve Temiz bir ömür dileğiyle Doğum Günün Kutlu Olsun..
En Güzel Doğum Günü Mesajları – En Güzel Doğum Günü Sözleri yazısına ait etiketler :


Yorum Yaz!Uyarı
Lütfen kuralları okumadan yorum yapmayınız.. uyarı

Lütfen aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak yorum gönderin...

Bu etiketleri kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>