Anasayfa » Cep Telefonları

Turkcell BlackBerry Bold 9900 Kampanyası Hakkında Detaylı Bilgi

14 Eylül 2011
reklamlar

Turkcell BlackBerry Bold 9900 Kampanyası Hakkında Detaylı Bilgi – BlackBerry sahibi olmak Turkcell ile şimdi daha kolay kampanya hakkında sizleri biraz bilgilendireceğim. (Not: bu konu tanıtım amaçlı açılmıştır.)

Turkcell BlackBerry ile ihtiyacınıza uygun seçeneklerle telefona sahip olabilirsiniz. “Push e- mail” teknolojisi sayesinde e-postalarınıza daha hızlı ulaşıp, BBM® (BlackBerry Messenger) ve sosyal ağ uygulamarı (Facebook, Twitter vb.) sayesinde her an, her yerden sevdiklerinizle iletişime geçebilirsiniz.

Peki almaya karar verdim, Ne kadar ödeyeceğim?

31.10.2011’e kadar mevcut tarifenizle her ay ihtiyacınıza yönelik seçeceğiniz BlackBerry paketleri ile interneti içinde BlackBerry Bold 9900 24 ay sözleşme ile ayda sadece 90,90 TL’den başlayan taksitlerle sahip olabilirsiniz. Kampanya kapsamında yararlanacağınız paket tutarına; BlackBerry Bold 9900 ve aylık BlackBerry internet paketi ücreti de dahildir. Üstelik BlackBerry Bold 9900 aldığınızda, SIM kartınızı, Turkcell SIMPlus 256 SIM kart ile ücretsiz değiştirebilirsiniz.

*BlackBerry Full Paket: 10 adet e-posta adresi tanımlayabilirsiniz. Paket kapsamında 1GB internet, BBM (BlackBerry Messenger), sosyal ağ ve anlık mesajlaşma uygulamaları (Facebook, Twitter..vb.) bulunmaktadır. 1GB data BlackBerry, wap ve internet apn üzerinden data alışverişini kapsar.
BlackBerry Bireysel BIS kampanyasına bir TC Kimlik Numarası ile katılım limiti 2 adettir.

Kampanya taahhütnamesi için tıklayın.
Turkcell BlackBerry Bold 9900 Kampanyası Hakkında Detaylı Bilgi yazısına ait etiketler :


Yorum Yaz!Uyarı
Lütfen kuralları okumadan yorum yapmayınız.. uyarı

Lütfen aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak yorum gönderin...

Bu etiketleri kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>