Anasayfa » Cep Telefonları

Turkcell Konuş Kazan Kampanyası Hakkında Detaylar

16 Kasım 2011
reklamlar

Turkcell Konuş Kazan Kampanyası Hakkında Detaylar – Turkcell’liler yaşadı şimdi konuştukça kazanacaklar. Turkcell hattı olanlara çok güzel bir haberimiz var. Turkcell’den konuçtukça kazanabilirsiniz. İşte o kampanya hakkında bilgiler ve ayrıntılar aşağıda açıklanmıştır buyrun inceleyebilirsiniz..

Turkcell Konuş Kazan Kampanyası ile Turkcell Müşterileri konuştukları kadar dakika ertesi gün hatlarına yükleniyor.
Turkcell konuş kazan paketi ile yüklenen bu dakikaları her yöne kullanabiliyorlar. Turkcell Konuş Kazan Kampanyası yurt içi her yöne ücreti 29 kuruş ve ücretlendirme periyodu 60 sn’dir.
Turkcell Konuş Kazan Bedava dakikalarınız gün içinde biterse her yöne 29 kuruşa konuşmaya devam eder ve bu görüşmelerinizden de yine ertesi gün kullanılmak üzere bedava dakika kazanabilirsiniz.
Turkcell Konuş Kazan ile Kullanılmayan dakikalar bir sonraki güne devretmez.
Turkcell Konuş Kazan Kampanyasında Turkcell’in sunduğu diğer bir çok avantajlı kampanyadan yararlanmaya devam edebilirsiniz ancak indirimli, bedava veya paket kapsamında yaptığınız konuşmalardan ertesi güne ayrıca bedava dakika kazanamazsınız.
Gece 00:00’dan önce başlayarak 00:00’ı geçen çağrılarda, 00:00’dan önceki kısım için ertesi güne bedava kazanmaya devam edebilirsiniz.
Ancak, çağrınızın 00:00’dan sonraki kısmında, bir sonraki gün olmuş olsa dahi, çağrı devam ederken daha önce kazanmış olduğunuz bedava dakikaları kullanamazsınız.
Çağrınızı kapattıktan sonra, bir sonraki aramanızda Turkcell bedava dakikalarınızı kullanabilirsiniz.
Turkcell’ in Bireysel Hazır Kartlı Turkcell’ liler adına devlete ödediği Telsiz Kullanım Ücreti, 20 Haziran 2011 itibariyle her ay Hazır Kart müşterilerinin hatlarına 1,1 TL olarak yansıtılacaktır.
Ücretin alınamadığı (TL bakiyesi yetersiz olma, hattın geçici süre kapalı olması, vb) durumlarda ise müşterilerin hatlarına yaptıkları ilk TL yüklemesinde yansıtılacaktır.
Çekilemeyen tutar bir sonraki döneme borç olarak aktarılacak ve o dönemin ücretiyle beraber toplu olarak alınacaktır.

Turkcell Konuş Kazan Kampanyası http://www.turkcell.com.tr/bireysel/Sayfalar/konusmavemesajlasma/hazirkart/Konus-Kazan.aspx detayları için bu sayfayı ziyaret ediniz..
Turkcell Konuş Kazan Kampanyası Hakkında Detaylar yazısına ait etiketler :


Yorum Yaz!Uyarı
Lütfen kuralları okumadan yorum yapmayınız.. uyarı

Lütfen aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak yorum gönderin...

Bu etiketleri kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>