Anasayfa » Cep Telefonları

Yeni Samsung SCH-W999 Teknik Özellikleri ve Fiyatı

5 Aralık 2011
reklamlar

Yeni Samsung SCH-W999 Teknik Özellikleri ve Fiyatı – Samsung hiç soluk almadan yeni cihazlarını üretmeye son hızla devam ediyor. Onlardan birisi ise Samsung’un yeni modellerinden birisi olan SCH-W999 adlı telefonu kısaca bir inceleyeceğiz. Daha detaylı geniş bilgilere aşağıdan kolaylıkla ulaşabilirsiniz..

Telefonun en önemli özelliklerinden birisi olan çift sim kart desteğinin olmasıdır. Bu cihaza + bir avantaj katıyor.

Kısaca özelliklerinden şöyle bahsedecek olursak 3.5″ büyüklüğünde süper amoled ekrana sahip bu akıllı cihaz da 480×800 pixel çözünürlüğe yer verilmiş durumda. İşlemci gücü ise 1.2 Ghz saat hızında görev görmektedir. Çift çekirdekli işlemciye sahip olan bu cihaz Qualcomm MSM8660 chipi ile gelmektedir. Cihazın depolama alanı ise 16gb’dır..

Telefon LED Flaş içeren 5 Megapiksel kameraya sahiptir. Çift çekirdek güçlü işlemciye sahip olduğu için 5Mp kamera ile 1080p Full HD video çekimi rahatlıkla yapılabilmektedir. Cihaz da yüklü olarak gelen işletim sistemi Android 2.3 Gingerbread’dir.

Önümüzdeki yıl içerisinde cihazın piyasaya sürülmesi bekleniyor..
Yeni Samsung SCH-W999 Teknik Özellikleri ve Fiyatı yazısına ait etiketler :


Yorum Yaz!Uyarı
Lütfen kuralları okumadan yorum yapmayınız.. uyarı

Lütfen aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak yorum gönderin...

Bu etiketleri kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>