Anasayfa » Cep Telefonları

Philips Xenium X623 Cep Telefonu Teknik Özellikleri ve Fiyatı

11 Aralık 2011
reklamlar

Philips Xenium X623 Cep Telefonu Teknik Özellikleri ve Fiyatı – Ülkemize yavaş yavaş gelmeye başlayan bu yeni modellerden birisi de Philips Xenium X623. Cihazın kısaca özelliklerinden bahsedeceğiz. Fiyat aralığı hakkında bilgilere de buradan kolaylıkla ulaşabilirsiniz buyrun inceleyiniz..

2.4 inç genişliğine sahip ve 240 x 320 piksel ekran çözünürlüğünde olan IPS ekrana sahip bu mobil cihazda, 43 Megabayt kapasitesinde dahili depolama alanı bulunmaktadır. Ayrıca 32 Gigabayt’a kadar MicroSD kart yuvasını desteklemektedir. Kablosuz veri aktarımı ile Bluetooth v2.0 bağlantısı üzerinden sağlayan mobil cihaz kamera olarak 5.0 Megapiksel çözünürlüğündeki LED flaş özelliği ile geliyor.

50 güne kadar varan bekleme süresi ve 23 saate kadar konuşma süresini mümkün kılabilen bu mobil cihaz da 118.5 mm uzunluğunda, 49 mm genişliğinde, 15.18 mm kalınlığında ve 131.6 gram ağırlığında bir monoblok tasarıma sahipken, birden fazla GSM operatörü kullananlar için çift SIM kart desteği de sunmaktadır..
Philips Xenium X623 Cep Telefonu Teknik Özellikleri ve Fiyatı yazısına ait etiketler :


2 Yorum »

  • orhan genç diyor ki:

    Acaba bu ürün nerede satılıyor Türkiye’de satışı var mıdır?

  • admin (Yazar) diyor ki:

    Konu sadece tanıtım amacı ile açılmıştır. Ülkemizde satışı bildiğim kadarı ile yapılmamaktadır. Ancak yurtdışı online alışveriş sitelerinden ürünü temin edebilirsiniz..

Yorum Yaz!Uyarı
Lütfen kuralları okumadan yorum yapmayınız.. uyarı

Lütfen aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak yorum gönderin...

Bu etiketleri kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>