Anasayfa » Cep Telefonları

Google Nexus Tablet Teknik Özellikleri ve Fiyatı

22 Aralık 2011
reklamlar

Google Nexus Tablet Teknik Özellikleri ve Fiyatı – Google’dan dev bir adım daha Android işletim sistemleri yanı sıra şimdide son bombayı patlatmaya hazırlanıyor. Google’ın yeni üstün akıllı cihazlarından olan Google Nexus hakkında bir takım bilgiler aktaracağız. Buyrun konumuzun devamına hemen göz atınız.

Google tarafından geliştirilen bu akıllı tablet Motorola ve Samsung tarafından da üretilebileceği yetkililer tarafından geçtiğimiz günlerde açıklandı. Google’ın yeni tableti ile birlikte üzerinde gelecek olan Android mobil işletim sisteminin yeni sürümü olacağıda söylentiler arasında.. Önümüzdeki bir kaç hafta içerisinde Jean Beam ile birlikte lanse edilmesi de oldukça yüksek gözüküyor.

Şimdilik teknik özellikleri ve fiyatı konusunda net bir açıklama bulunmamaktadır. Ancak ileriki zamanlarda bilgiler geldikçe sizleri bu konuda bilgilendirmeye devam edeceğiz. Bakalım Google, Apple’ın iOS’una karşı yeni mobil işletim sistemi ile ne kadar ileriye gidip liderliği ele alacak hep birlikte bekleyip göreceğiz. Ayrıca Google’ın sır gibi saklamış olduğu asistanı da Jean Beam ile getirme çabasında olduğu söylentiler arasında..
Google Nexus Tablet Teknik Özellikleri ve Fiyatı yazısına ait etiketler :


Yorum Yaz!Uyarı
Lütfen kuralları okumadan yorum yapmayınız.. uyarı

Lütfen aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak yorum gönderin...

Bu etiketleri kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>