Anasayfa » Cep Telefonları

Nokia 100 Teknik Özellikleri ve Fiyatı

24 Aralık 2011
reklamlar

Nokia 100 Teknik Özellikleri ve Fiyatı – Nokia’nın orta seviye ayarlarında bir telefonu daha geçtiğimiz günler de piyasaya sundu. Nokia 100 hakkında bilgilere buradan ulaşabilirsiniz. Telefonun özellikleri ve detaylı bilgiler aşağıda yer alıyor. Yazının devamına göz atabilirsiniz..

Nokia 100 adlı model Türkiye’de satışa sunulmuş vaziyette. Çift SIM kart desteği ile birlikte gelen bu harika tüm işlerinizi rahat bir şekilde görecek olan Nokia 100 adlı cihaz kullananların aynı anda iki operatör üzerinde bağlı kalmasını imkan sağlarken, kullanıcıların görüşme yapacakları ve ya mesaj gönderecekleri SIM kartı seçmelerine de imkân sağladığı açıklandı.

Kullanıcılara masrafsız bir şekilde görüşme gerçekleştirmesine imkan tanıyan, mobil cihaz ile birlikte FM radyosunun yanı sıra dâhili MP3 çalar ve 103 fonluk ses çıkışına imkan veren hoparlörü içeren cihazda ayrıca 16 Gigabayt’lık harici depolama alanı için MicroSD kart yuvası da bulunmaktadır.

Nokia 100’ün pembe, açık ve koyu mavi renk seçenekleriyle birlikte perakende satış fiyatı 225 Türk Lirası olarak belirtilmiş.
Nokia 100 Teknik Özellikleri ve Fiyatı yazısına ait etiketler :


Yorum Yaz!Uyarı
Lütfen kuralları okumadan yorum yapmayınız.. uyarı

Lütfen aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak yorum gönderin...

Bu etiketleri kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>