Anasayfa » Cep Telefonları

Nokia C3 Turkcell,Vodafone ve Avea İnternet Ayarları

4 Ocak 2012
reklamlar

Nokia C3 Turkcell,Vodafone ve Avea İnternet Ayarları – Nokia C3 telefona sahipsiniz ama ayarları konusunda aklınızda soru işaretleri varsa hemen sizlere bu konuda yardımcı olacağız. Nokia C3’ün internet wap,gps,3g ve mms ayarları hakkında bilgileri aktaracağız. Öncelikle Turkcell’den başlıyoruz..

Nokia C3 Turkcell İnternet Ayarları:

TURKCELL

Aşağıdaki  TURKCELL yazısına tıklayarak, telefonunuz için gerekli tüm MMS, WAP, GPRS ayarlarınızı alma yöntemlerini görebilir yada elle tarif edildigi şekilde ayarlarınızı yapılandırabilirsiniz.

TURKCELL AYARLARI İÇİN TIKLAYIN

Nokia C3 Vodafone İnternet Ayarları:

VODAFONE

Aşağıdaki  VODAFONE yazısına tıklayarak, telefonunuz için gerekli tümMMS, WAP, GPRS ayarlarınızı alma yöntemlerini görebilir yada elle tarif edildigi şekilde ayarlarınızı yapılandırabilirsiniz.

VODAFONE AYARLARI SAYFASI

Nokia C3 Avea İnternet Ayarları:

AVEA

Aşağıdaki AVEA yazısına tıklayarak, telefonunuz için gerekli tümMMS, WAP, GPRS ayarlarınızı alma yöntemlerini görebilir yada elle tarif edildigi şekilde ayarlarınızı yapılandırabilirsiniz.

AVEA AYARLARI İÇİN TIKLAYIN
Nokia C3 Turkcell,Vodafone ve Avea İnternet Ayarları yazısına ait etiketler : ,


Yorum Yaz!Uyarı
Lütfen kuralları okumadan yorum yapmayınız.. uyarı

Lütfen aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak yorum gönderin...

Bu etiketleri kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>