Anasayfa » Cep Telefonları

Sony Xperia S Cep Telefonu Teknik Özellikleri

16 Ocak 2012
reklamlar

Sony Xperia S Cep Telefonu Teknik Özellikleri – Sony markasının yeni çıkartacak olduğu Xperia S adlı modeli ingilterede ön siparişleri almaya başladı. Çok yakında ülkemizde de cihazı görmeyi ümit ediyoruz. Cihaz hakkında bilgilere sizlere aşağıda belirteceğiz.

Sony Xperia S Teknik Özelliği:

Ekran: 1280×720 çözünürlüğü ile Reality Display 4.3 inç
İşlemci: 1.5 Ghz işlem hızına sahip çift çekirdekli işlemci
Ram: 1 GB’lık sistem belleği
Hafıza: 32GB kapasiteli dahili depolama
Kamera: 12 Mp Çözünürlük

Telefonun diğer teknik detayları arasında göz çarpan en önemli detaylar ise, WiFi,3G,GPS gibi standart özelliklerin yanısıra 1080p çözünürlükte video kayıt desteği sunan 12 MP’lik arka kamera ve 1.3 MP’lik ön kamera yer almasıdır. Google’ın Gingerbread kod adlı Android 2.3 işletim sistemiyle satışa sunulması beklenen Xperia S, ileriki zamanlar da Ice Cream Sandwich kod adı ile Android 4.x işletim sistemi için gerekli olan güncelleme yüklenebilecek.
İngiltere’de bulunan Clove Technology adlı tedarikçi firmanın ön siparişle internet sitesinde satışına başladığı Sony Xperia S’in £389.99 fiyat etiketine sahip olduğu yetkililer tarafından duyuruldu.
Sony Xperia S Cep Telefonu Teknik Özellikleri yazısına ait etiketler :


Yorum Yaz!Uyarı
Lütfen kuralları okumadan yorum yapmayınız.. uyarı

Lütfen aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak yorum gönderin...

Bu etiketleri kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>