Anasayfa » Cep Telefonları

Samsung Galaxy Tab Wifi GT-P1010 Cihaz Teknik Özellikleri

26 Ocak 2012
reklamlar

Galaxy Tab Wifi GT-P1010 Cihaz Teknik Özellikleri ve fiyatı ile ilgili bilgileri içermektedir. Samsung firmasının üretmiş olduğu Galaxy Tab Wifi GT-P1010 adlı cihazı hadi hep beraber yakından bir göz atalım bakalım. Cihazın özellikleri ile ilgili bilgilere buradan ulaşabilirsiniz..

7” ekranda Flash 10.1 desteği ile web sitelerinin keyfini çıkartabilirsiniz. İnternet uygulamaları ve daha bir çok sayfayı rahatlıkla dolaşabilmenize imkan tanımaktadır.

Kitap ve dergileri artık tab üzerinden çok daha kolay bir şekilde okuyabileceksiniz. Haberleri kaçırdım diye üzülmeyin hemen online haber merkezlerine bağlanıp wifi ile tüm yurtiçi ve yurtdışı haberleri kolaylıkla takip edebilirsiniz..

Multimedya canavarı olan bu cihaz da Hd kalitesinde filmleri dizileri seyredebilirsiniz. Yüksek çözünürlüğü ile artık filmler tabletiniz de olacak. Güçlü ses sistemi ile birlikte sevdiğiniz müzikleri yükleyip arkadaşlarınızla eğlenceli vakit geçirebilirsiniz..

Cihazın fiyat aralığı: 650TL’dir.
Samsung Galaxy Tab Wifi GT-P1010 Cihaz Teknik Özellikleri yazısına ait etiketler :


Yorum Yaz!Uyarı
Lütfen kuralları okumadan yorum yapmayınız.. uyarı

Lütfen aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak yorum gönderin...

Bu etiketleri kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>