Anasayfa » Cep Telefonları

2012 Mevlid Kandili Mesajları – Mevlid Kandili Smsler

29 Ocak 2012
reklamlar

2012 Mevlid Kandili Mesajları – Mevlid Kandili Smsler – Bugün Peygamber Efendimizin Dünya’ya şeref verdiği gün. Bugün çok özel günlerden biri. Bugün tövbelerin kabul olacağı gün.

Bugün diğer günlerden çok daha farklı gün.. Tüm Müslüman Kardeşlerimizin Mevlid Kandili Kutlu Olsun. Allah yapmış ve yapacak olduğunuz tüm İbadetlerinizi kabul etsin. Amin.

İşte aşağıdan birbirinden güzel eşinize ve dostunuza gönderebileeğiniz mevlid kandili mesajları ve smslere buradan kolayca ulaşabilirsiniz buyrun hemen göz atabilirsiniz..

Mevlid Kandili, 3 Şubat 2012 Cuma akşamı başlar, ve 4 Şubat 2012 Cumartesi akşamı sona erer.

2012 Mevlid Kandili Mesajlar:

Allah”in rahmeti, bereketi sizinle olsun, gönül günesiniz hiç solmasin, yüzünüz aydin olsun, kabriniz nur dolsun, makaminiz Firdevs, dualariniz kabul olsun. Kandiliniz kutlu olsun.

Varlığı ebedi olan, merhamet sahibi, adaletli Yüce Allah kendisine dua edenleri geri çevirmez. Dualarınızın Rabbin yüce katına iletilmisine vesile olan Mevlüt kandiliniz mübarek olsun.

Ruhu Aşk ve muhabbet mührüyle damgalı, kalbi kutsi dava ile sevdalı, sinesi heyecan, coşku tufanı ve şükür notaları ile örülmüş güzel insan, kandilin mübarek olsun.

Bugün ellerini semaya gönlünü Mevlaya aç, bugün günahlardan olabildiğince kaç, bugün en gizli incilerini onun için saç çünkü bugün kandil, kandilin mübarek olsun.

Bir kandil gülü savur sevdiklerine, size onlardan gülücükler getirsin öyle içten öyle samimi ol ki göz yaşlarını bile tebessüme çevirsin. Kandiliniz mübarek olsun.

Bu gece kulun yalvarış ve yakarışlarını Yüce Mevla’ya sunacağı ve O’nun sonsuz affından, merhametinden, iyiliğinden bol bol yararlanacağı umut, huzur ve müjde gecesidir. Kandiliniz hayırlı olsun!

Dertlerimiz kum tanesi kadar küçük, sevinçlerimiz Nisan yağmuru kadar bol olsun. Bu mübarek geceniz sevapla dolsun. Kandiliniz mübarek olsun.

Gül sevginin tacıdır, her bahar bir gül taçlanır. O gül ki Muhammet’i hatırlatır. Onu hatırlayana gül koklatır. Gül kokulu sevgi dolu nice kandiller.
2012 Mevlid Kandili Mesajları – Mevlid Kandili Smsler yazısına ait etiketler :


Yorum Yaz!Uyarı
Lütfen kuralları okumadan yorum yapmayınız.. uyarı

Lütfen aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak yorum gönderin...

Bu etiketleri kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>