Anasayfa » Cep Telefonları

Nokia Asha 300 Teknik Özellikleri ve Fiyatı

2 Şubat 2012
reklamlar

Nokia Asha 300 Teknik Özellikleri ve Fiyatı – Nokia’nın yeni alt seviye cihazlarından birini daha yakından tanıyacağız. Nokia Asha 300 kod adı ile piyasaya sürülmesi beklenen cihazlardan birisi. İşte özellikleri ve fiyat aralığı ile ilgili bilgiler..

Windows Phone Mango sistemi ile gelen bu akıllı cihazda artık Symbian’ı yavaş yavaş bitirme planlarının başladığını görebiliyoruz. Giriş seviyesi olarak tasararlanan bu özel cihazda farklı deneyimler yaşayacaksınız..

2.4 inç büyüklüğünde ekrana sahip olan cihaz 320 x 240 piksel çözünürlüğünde resistive dokunmatik ekran özelliğine de sahiptir. Aynı zamanda ekran altına konumlandırılan tuş takımını da içerirken, 5.0 Megapiksel çözünürlüğünde kameraya yer verilmiş durumda. 140 MB dahili depolama alanaı, 128 MB RAM bellek ve 256 MB kapasitesindeki ROM belleğe sahiptir.

3G bağlantısını da içeren bu cihaz ile internete hızlı bir şekilde bağlanmanıza olanak tanıyor. Nokia Asha 300 modeli, Bluetooth ve 1100 mAh batarya ile birlikte geliyor. Cihazın 7 saate kadar konuşma süresi ve 550 saate kadar bekleme süresi olduğu söylenmektedir.

Şu anda sadece Hindistan’da satışının başlanıldığını belirten yetkililer cihazın yaklaşık olarak fiyatı ise 105 dolar olacağı söylenmekte. Ancak ülkemize giriş yaptığı zaman fiyatı ne kadar olur bilinmez. Cihazın ileriki günler de Avrupa’da ve Ülkemizde satışı gerçekleşeceği duyuruldu..
Nokia Asha 300 Teknik Özellikleri ve Fiyatı yazısına ait etiketler :


Yorum Yaz!Uyarı
Lütfen kuralları okumadan yorum yapmayınız.. uyarı

Lütfen aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak yorum gönderin...

Bu etiketleri kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>