Anasayfa » Cep Telefonları

HTC One X Cep Telefonu Kullanıcı Yorumları

21 Şubat 2012
reklamlar

HTC One X Cep Telefonu Kullanıcı Yorumları – Htc’nin bir yeni modeli daha çok yakında bizlerle olacak. HTC One X kod adı ile piyasaya sürülmesi beklenen cihazın teknik detaylarına hep birlikte kısaca bir göz atalım..

NVIDIA Tegra 3 işlemci barındıracak olan bu harika cihaz 1.00 GHZ çift çekirdek gücünde çalışacak. HTC Edge/Endeavor kod işletim sistemi ise Google Android 4.1 ICS olması bekleniyor. Entegre 8 Megapixel çözünürlüğü ile 1080p formatında harika HD video kaydı yapmanıza olanak tanıyor. Şimdiden internet üzerinde populer olmaya hak kazandı.

2 GB ram desteği ile artık cihazın takılma kasma problemleri ortadan kalkmış olacak. Cihaz önümüzdeki günler de tanıtımın ardından kısa bir süre sonra ülkemize giriş yapması bekleniyor. Ancak şu an için fiyat konusunda net bir açıklama bulunmamaktadır. İlerleyen günlerde cihazın fiyatıda netleşecektir.
HTC One X Cep Telefonu Kullanıcı Yorumları yazısına ait etiketler :


Yorum Yaz!Uyarı
Lütfen kuralları okumadan yorum yapmayınız.. uyarı

Lütfen aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak yorum gönderin...

Bu etiketleri kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>