Anasayfa » Cep Telefonları

Nokia N9 Hakkında Merak Edilen Sorular

26 Şubat 2012
reklamlar

Nokia N9 Hakkında Merak Edilen Sorular – Merhaba arkadaşlar Nokia N9 kullanıcılarına özel bir bölüm açmak istedim N9 hakkında takıldığınız herhangi bir problem sorun olursa bu başlık altından iletebilirsiniz..

Yetkililerimiz uygun gördüklerini yorumları onaylayıp cihaz hakkında bilemediğimiz konular ile ilgili bilgilendireceklerdir. Nokia N9, Nokia’nın yeni bomba cihazlarından birisi hem görsellik bakımından hemde donanım açısından gayet tatmin edici düzeyde ancak bir tek problem uygulama ve oyun pek bulmanız imkansız gibi birşey ama yakında pek çok uygulama ve oyun MeeGo işletim sisteminde bulunacak.

Bakalım zamanla cihazda ne gibi değişiklikler olacak. Hatta Android 4.0 sürümü için çalışmalara bile başlanmış duyduğum kadarı ile. Umarım Android’in faydalarından N9’da en iyi şekilde yararlanmış olur.

Çünkü N900’e Android işletim sistemi kurulabiliyordu. N9’a niye kurulmasın ki? Çok kısa sürede N9 için Anroid Beta sürümünü sızdırırlar diye tahmin ediyoruz. Herkesi sevgi ve saygılarımızla selamlıyoruz. Sağlıcakla kalın..
Nokia N9 Hakkında Merak Edilen Sorular yazısına ait etiketler :


Yorum Yaz!Uyarı
Lütfen kuralları okumadan yorum yapmayınız.. uyarı

Lütfen aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak yorum gönderin...

Bu etiketleri kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>